|

Miś w przedszkolu

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. Każdy przedszkolak przyniósł więc swojego ukochanego pluszaka. 

Grupa,, Pszczółek” po raz pierwszy wystąpiła przed całą publicznością przedszkolną. Dzieci recytowały wierszyki i śpiewały piosenki o naszych dzisiejszych bohaterach. Później były zabawy ruchowe z misiami 🙂 Podczas występu nasza Pani zaprezentowała się w roli chemika, gdzie zrobiła z innymi nauczycielami magiczną cynamonowo- piernikową miksturę, którą później pokolorowaliśmy kolorowanki. Zawitała też do nas babcia Ada, która przeczytała nam bajeczkę o niechcianym misiu. Później robiliśmy sobie zdjęcia, układaliśmy misiowe puzzle a na koniec sami pozowaliśmy do zdjęć w przebraniu misia. 🐻 Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.