Godzina dostępności nauczycieli – rok szkolny 2023/24 (semestr II )

L.p.Nazwisko i imiędzień godzinamiejsce
1Adydan Annapiątek7.50-8.50Sala 207
10Ciesielczyk BeataŚroda09.35 – 10.35Pokój nauczycielski
11Czajkowski Krystianponiedziałek9.40-10.40Pokój nauczycieli wf
12Deć-Kucharczyk Małgorzatapiątek14.25 – 15.25Pokoj nauczycielski
13Dobrowolska Edytaczwartek11.40- 12-40Pokój nauczycieli w-f
14Dominiak Kamilawtorek
środa
7.20-7.50Pokój nauczycielski
15Donica Justynaczwartek10.35-11.35Pokoj nauczycielski nowe skrzydło
16Dybczak Beataponiedziałek10.30-11.30Pokój nauczycielski nowe skrzydło
17Dziekański Robertczwartek15.25-16.25Sala 108
18Falkowska TeresaPoniedziałek15.20-16.20Pokój nauczycielski (stare skrzydło)
19Fijałkowska Katarzynaponiedziałek12.00 – 13.00Pokój nauczycielski -przedszkole
2Barczyńska Edytaponiedziałek15.00-16.00Sekretariat
20Fiutkowska AnnaWtorek, Środa7.20 -7.50s.21 nowe skrzydło
21Gajek AgnieszkaŚroda12:25 – 13:25pokój nauczycielski
22Gołębiewska MagdalenaPoniedziałek Środa13:00-13:30 13:00-13:30Sala P5 (przedszkole)
23Gołębiewski Bartłomiejczwartek9:35-10:35Pokój nauczycieli w-f
24Górecka Ninaśroda12.00 – 13.00Biblioteka
25Górska Alicjaśroda13.25-14.25Pokój nauczycielski
26Grabowska Danutaśroda11.25-12.25Pokój nauczycielski
27Heidenreich MagdalenaŚroda15.20-16.20Pokój nauczycielski
28Jabłońska JoannaŚroda10:30 – 11:30Pokój nauczycielski
3Bednarz Dianaponiedziałek10.30-11.30Pokój nauczycielski – nowe skrzydło
4Bereda Małgorzatawtorek11.40 – 12.40Pokój nauczcielski
5Bielska IwonaŚroda czwatek7.25 – 7.55 7.25 – 7.55Pokój nauczycielski
6Bogusz MariaPoniedziałek Środa11.00-11.30 11.00-11.30Pokój nauczycielski przedszkola  
7Bałut Nataliaponiedziałek wtorek9:10-9:40 10:00-10:30Pokój nauczycielski przedszkola
8Chęcmanowska Iwonaponiedziałek08.50-9.50Sekretariat
9Chmielecka AnetaPoniedziałek9:40-10:40Pokój nauczycielski
    29Jechna MartaPoniedziałek Wtorek11.00-11.45 9.20-9.35Pokój nauczycielski- przedszkole
30Jezierska Katarzynaponiedziałek9:40-10:40Pokój nauczycieli w-f
31Kania Elżbietawtorek10:40- 11:40Pokój nauczycielski
32Karolak Elżbietaśroda14.40-15.40Pokój pedagoga
33Kierszniewska Grażynaponiedziałek13.25-14.25Pokój nauczycielski w skrzydle klas 1-3
34Kierzkowska Beatawtorek9.35-10.35Pokój nauczycielski
35Knaś-Nowacka Annaponiedziałek14.30-15.30biblioteka
36Kobierska Krystynaczwartek9.35-10.35Pokój nauczycielski
37Kozieł Annaczwartek12.40 – 13.40Pokój nauczycielski
38Kozłowska Agnieszkapiątek9.40 -10.40Pokój nauczycielski
39Kubańska Annaponiedziałek15.30 – 16.30Pokój na parterze – skrzydło klas 1-3
40Kucińska Agnieszkawtorek8.45-9.45Pokój nauczycielski
41Kuzniecow Agnieszkawtorek10:30-11.30Pokój nauczycielski nowe skrzydło
42Lachowicz Agnieszkaponiedziałek8.00-9.00Gabinet Dyrektora
43Lityńska Kingaśroda10.30-11.30Pokój nauczycielski
44Maciak Małgorzataczwartek11:30 – 12:30pokój nauczycielski
45Matecka Joannawtorek10.30-11.30pokój nauczycielski
46Malinowska Joannaponiedziałek8:30-9:30Sala 229
47Marek Martapiątek8.45- 9.45Pokój nauczycielski
48Michalak Katarzynaśroda16.10-17.10221
49Michalak MartaCzwartek11:40-12:40Pokój nauczycielski
50Michalczuk Ewelinawtorek10.40-11.40Pokój nauczycielski
51Milczarek Elżbietapiątek8.00-9.00Pokój psychologa
52Miodek Mariuszpiątek8.45 – 9.45Pokój nauczycielski
53Misztal Paulinaśroda10:35 – 11.35Pokój nauczycielski
54Mitura Elżbietaczwartek13.25- 14.25Pokój nauczycielski nowe skrzydło
55Mroczka EdytaŚroda12.40- 13.40Pok nauczycielski   
56Nowak HannaCzwartek9.40-10.40Pokój nauczycielski
57Nowak Joannaśroda12:25-13:25Pokój nauczycielski
58Nowakowska Barbaraśroda10:30 – 11:30Pokój nauczycielski
59Orszulak Katarzynapiątek9.35-10.35Pokój nauczycielski
60Parol Annaczwartek12.30-13.30Pokój nauczycielski
61Partyka-Tkacz PatrycjaŚroda10.30-11.30Pokój nauczycielski
62Patynowska KatarzynaŚroda17.00 – 18.00Pokój nauczycielski – skrzydło klas 1-3
63Perzyńska Martaśroda11.25-12.25Pokój nauczycielski
64Pieńkowska KarolinaWtorek: Czwartek:09:30-10:00 09:10-09:40Pokój nauczycielski- przedszkole
65Pierc TomaszPoniedziałek14.30-15.30Pokój nauczycieli WF
66Piłatowicz Przemysławśroda8.45-9.45Pokój nauczycielski
67Piotrowska Monikapiątek7.50- 8.50Sala 221
68Pokrop-Krupa Ewawtorek9:35-10:35Pokój nauczycielski
69Polańska Juliapiątek9.35-10.35Pokój nauczycielski – nowe skrzydło
70Puławska Justynapiątek9:35 – 10:35Pokój nauczycielski nowe skrzydło
71Rafalska Dariawtorek7.00-8.00Pokój nauczycielski
72Rędzińska Marzannaczwartek13.25 – 14.25Pokój nauczycielski
73Romaszewska Krystynawtorek7.00-8.00Sala 20
74Rybak Adrianaponiedziałek7.00 – 8.00Pokój nauczycielski – przedszkole
75Rybak Annapiątek8.45 – 9.45Pokój nauczycielski
76Sadowska Katarzynapiątek8.45 – 9.45pokój nauczycielski
77Sępińska-Adamska Annawtorek12.25 – 13.25pokój nauczycielski
78Sierańska Annawtorek10.35-11.35Pokój nauczycielski nowe skrzydło
79Siewierska Inkawtorek11.40-12.40Pokój nauczycieli wf  
80Sawiak Monikaponiedziałek14.00 – 15.00Gabinet przy świetlicach 1 –3 (nowe skrzydło)
81Sinfield AgnieszkaPoniedziałek17.00-18.00Pokój nauczycielski nowe skrzydło
82Skrzydeł KatarzynaWtorek7.00-8.00Sala 33
83Sobaniec Iwonapiątek10:35 – 11.35Pokój nauczycielski nowe skrzydło
84Stankiewicz Małgorzatapiątek10.30-11.30Pokój nauczycielski nowe skrzydło
85Starus Michałśroda11.30-12.30Pokój nauczycieli wf
86Stępniewska Agataponiedziałek8.45 – 9.45pokój nauczycielski
87Suchecka Monikawtorek09.35-10.35121
88Surała JolantaCzwartek10.40-11.40Pokój nauczycielski
89Szostak Paulinawtorek11.25-12.25Pokój nauczycielski nowe skrzydło
90Szeliński Pawełponiedziałek10.40-11.40Pokój nauczycieli wf
91Szmaus AnnaŚroda10.30-11.30Pokój nauczycieli Wf
92Szymaniak Dominikaponiedziałek10.30 – 11.30Pokój nauczycielski – nowe skrzydło
93Tępińska Mariolaponiedziałek08.45-9.45Pokój nauczycielski nowe skrzydło
94Tyburska MarzenaWtorek środa10.30 – 11.00 10.00 – 10.30Pokój nauczycielski – przedszkole
95Urbańska Ilonaczwartek15.20-16.20biblioteka
96Wesołowska Beataśroda8.45-9.45Pokój nauczycielski
97Wieczorek Katarzynaśroda08:45-09:45226
98Wiewiur Paulaponiedziałek9.35-10.35Pokój nauczycieli wf
99Więch KarinaCzwartek11:10-11:40Pokój  nauczycielski – nowe skrzydło
100Wiktorowicz Damianponiedziałek15:25-16:25Pokój nauczycielski
101Witkowska Teresaczwartek13.30-14.30Pokój nauczycielski – nowe skrzydło
102Włoczkowska Agnieszkaśroda10.40-11.40Sala120
103Włodarkiewicz AnnaŚroda Piątek12:00-12:30 9:40-10:10Pokój nauczycielski  przedszkole
Pokój nayczycielski 1-3
104Włudarkiewicz MarlenaCzwartek12.30-13.30Pokój nauczycielski
105Wojda MartaCzwartek Piątek10:35-11:05 11:30-12:00Pokój nauczycielski – przedszkole
106Wyczółkowska Wiesławapiatek16.0-17.00Pokój nauczycielski – nowe skrzydło
107Wykrętowicz Irminaśroda7.50-8.45Pokój nauczycielski
108Zagajewska Małgorzataśroda10.30-11.30Pokój nauczycielski – nowe skrzydło
109Zagańczyk Edytaponiedziałek12:30- 13:30Pokój nauczycielski – przedszkole
110Zaleski Pawełponiedziałek czwartek7:30-7:50 7:20-8:00Pokój nauczycielski
111Zygmunt Sebastianpiątek12:25-13:25Pokój nauczycielski
112Zyskowska Adelawtorek piątek10:30 – 11:00Pokój nauczycielski
113Żeglińska Joannapiątek11.30-12.30  Pokój nauczycielski – nowe skrzydło
114 Żurecka JolantaCzwartek Piątek16:10 – 16:40 12:25-12:55Sala 209 Pokój nauczycielski