Życzenia i ozdoby świąteczne od 4e

Dwudziestego grudnia 2023r. grupa uczniów z klasy 4e brała udział w zajęciach, podczas których dzieci uczyły się redagować życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia w języku angielskim. Życzenia te umieściły na specjalnie do tego zaprojektowanych kartkach i wysłały do zaprzyjaźnionej szkoły w Anglii. Oprócz kartek uczniowie wykonali także piękne ozdoby bożonarodzeniowe, posługując się długopisami 3D. Celem zajęć była nauka pisania życzeń w języku angielskim, posługiwania się długopisem 3D oraz doskonalenie umiejętności rozumienia ze słuchu.
Dzieciom bardzo podobała się taka praca na lekcji, ponieważ pozwalała na dużą samodzielność, rozwój precyzji i kreatywności. Ponadto całą pracę umilała muzyka bożonarodzeniowa, której dzieci mogły słuchać dzięki niezwykle nowoczesnemu i profesjonalnemu sprzętowi nagłaśniającemu, pozwalającemu na uzyskanie bardzo czystego dźwięku. Zarówno długopisy 3D, jak i sprzęt nagłaśniający nasza szkoła otrzymała w ramach rządowego programu „Laboratoria Przyszłości”.

Agata Stępniewska