Zielona szkoła 7e

Zielona szkoła to forma zajęć pozalekcyjnych w formie wyjazdu. Cechą charakterystyczną zielonej szkoły jest wybór miejsca o wysokich walorach przyrodniczych. Dlatego tak popularnymi kierunkami zielonej szkoły są Mazury. I właśnie tu postanowiła spędzić swój czas klasa 7E.

„Pobyt w Ośrodku Kulka na Mazurach przebiega bardzo intensywnie. Poza dobrą pogodą korzystamy ze wszystkich możliwych atrakcji. A jest ich co niemiara 🙂 Park linowy, kajaki – to dopiero początek!”
Kolejne dni przynoszą nowe i ekscytujące atrakcje na pięciodniowej zielonej szkole. W programie: seans w sferycznym  Gwiezdnym Kinie, adrenalina w Kosmicznym Żyroskopie-symulatorze treningu dla pilotów statków kosmicznych, zabawy na świeżym powietrzu, m.in. przeciąganie liny i zabawne wyścigi parówek. Wieczorem wszyscy zrelaksowali się przy ognisku. Każdy znalazł coś dla siebie!
ostatnie dwa dni również są bardzo ciekawe! Tym razem quady, strzelanie z wiatrówek, rywalizacja w laserowym paintballu i budowanie wieży ze skrzynek. A po zmroku oczywiście obowiązkowe nocne podchody „Świetliki”.
W programie nie zabrakło też drużynowej gry w strzelanie z łuków. Emocje sięgnęły zenitu!

Taką szkołę to my lubimy!