Dzień Pustej Klasy w 2D

7 czerwca klasa 2d przyłączyła się do obchodów Dnia Pustej Klasy. Ten dzień mógłby mieć różne nazwy: Dzień Odpoczynku na Łące, Dzień Parkowych Zabaw – wszystko zależy od tego, jaki pomysł na jego spędzenie znajdą nauczyciele i ich uczniowie. Nosi jednak inną nazwę: Dzień Pustej Klasy. Obchodzimy go rokrocznie (zawsze w trzeci piątek czerwca) i jest wyjątkowym, międzynarodowym świętem edukacji na świeżym powietrzu.

I właśnie klasa 2d dołączyła do świętowania edukacji w przyrodzie, zamieniając naukę w klasie na rzecz nauki na świeżym powietrzu. To był wspaniały czas pełen tańca, gier, zabaw i uśmiechu. 😊😊😊

Już czekamy na kolejne takie święto, gdzie nabędziemy wiedzę, uruchomimy zmysły, wyciszymy się, skoncentrujemy, zintegrujemy w grupie i jednocześnie odpoczniemy wśród zieleni!

Joanna Matecka