Wyniki konkursu „MISTRZ ORTOGRAFII”

W pierwszej połowie stycznia odbyła się w naszej szkole IV edycja Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii”, która miała na celu wyłonić uczniów najsprawniejszych pod względem poprawności ortograficznej. W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie klas od III do VIII.
Tytuł „MISTRZA ORTOGRAFII” naszej szkoły w poszczególnych kategoriach zdobyli:

klas trzecich:
Anna Dygas (klasa 3d), Oliwia Łoza (klasa 3a), Julia Dysz-kiewicz (klasa 3b)

klas czwartych:
Paweł Kocur (klasa 4c), Artur Wacławek (klasa 4b), Woj-ciech Hajduk (klasa 4c)

klas piątych:
Małgorzata Kicińska (klasa 5a), Nina Żyta (klasa 5b), Paweł Magiera (klasa 5e)

klas szóstych:
Julia Kostowska (klasa 6c), Olaf Uściłowski (klasa 6d), Jan Magnuszewski (klasa 6a)

klas siódmych:
Aleksandra Boligłowa (klasa 7d), Antoni Hirsz (klasa 7e), Gabriela Kowalska-Sopiela (klasa 7d)

klas ósmych:
Gabriela Adamska (klasa 8c), Klara Lewandowska (klasa 8b), Patryk Prokopczyk (klasa 8b).

Ponadto informujemy, że MISTRZOWIE ORTOGRAFII, którzy najlepiej napisali dyktanda, będą reprezentować naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Ortograficznym, który odbędzie się 7 lutego 2024 r. w Adamowiźnie.
Oto skład naszej drużyny:
– w kategorii klas III-IV Anna Dygas (klasa 3d)
– w kategorii klas V-VI Małgorzata Kicińska (klasa 5a)
– w kategorii klas VII-VIII Aleksandra Boligłowa (klasa 7d).
Zawodniczki rezerwowe: Oliwia Łoza (klasa 3a), Nina Żyta (klasa 5b), Gabriela Adamska (klasa 8c),

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a naszym szkolnym MISTRZOM ORTOGRAFII gratulujemy, życząc dalszych sukcesów!

D. Grabowska, M. Marek, A. Zyskowska