1b i 1d w Teatrze Capitol

24 listopada 2023 r. klasy 1b i 1d miały okazję wybrać się do teatru Capitol na przedstawienie „Królowa Śniegu”. Była to niezwykła okazja do poznania ponadczasowej baśni Hansa Christiana Andersena w zupełnie nowej adaptacji scenicznej stworzonej specjalnie dla Teatru Capitol. Spektakl, który porusza miliony czytelników od ponad 150 lat, zachwycił zarówno dzieci, jak i dorosłych.

 Historia Królowej Śniegu, zła i piękna kraina Lodu, oraz przygody bohaterów pełne magii i tajemnicy wszystkim zapadły w pamięć. Nowoczesna scenografia oraz muzyka sprawiły, że widzowie przenieśli się w świat baśni, gdzie dobro stawia czoło złu, a przyjaźń i miłość odgrywają kluczową rolę. Przedstawienie, pełne humoru i ekscytujących momentów, dostarczyło widzom niezapomnianych wrażeń. Była to podróż przez fantastyczny świat, pełen niespodzianek i niezwykłych przygód.

 Wyjazd do teatru był nie tylko doskonałą rozrywką dla uczniów, ale również okazją do poszerzenia horyzontów i rozwijania kreatywności. Baśń Hansa Christiana Andersena na nowo zachwyciła wszystkich, pokazując, że wartości takie jak przyjaźń i miłość są ponadczasowe i ważne w życiu każdego człowieka.                                                

Iwona Sobaniec