|

Zakończenie roku szkolnego w grupie 0B

Grupa 0B (dawniej Krasnoludki) właśnie kończy edukację przedszkolną 🙂

Wspólne lata spędzone w przedszkolu minęły nam szybko ale bardzo intensywnie. Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego ten piękny czas! „Będzie trochę śmiechu, będzie trochę łez ale się nie martwcie bo w życiu już tak jest”, jak to mówiła Janinka podczas przedstawienia z okazji zakończenia przedszkola 🙂

To nie koniec wzruszeń. Ostatni rok tej wspaniałej przygody mogą Państwo obejrzeć w kolejnym krótkim filmie. Materiały zbierane były podczas ważnych wydarzeń, wycieczek i innych działań podejmowanych w zerówce przez dzieci wraz z paniami. Zachęcamy do oglądania!

Dziękujemy za wspólną przygodę i życzymy powodzenia na kolejnym etapie edukacyjnym. Będziemy za Wami tęsknić!!!

Natalia Bałut
Magdalena Gołębiewska