Wiadomości sportowe

Kolejne zwycięstwo zanotowały na swoim koncie zawodniczki drużyny U14K Grodziskiego Klubu Koszykarskiego. Pokonały na własnym parkiecie drużynę UKS Jedynka Marki 104:59. Zwycięstwo to daje im drugiej miejsce w grupie po pierwszej fazie rozgrywek WOZkosz województwa mazowieckiego w piłce koszykowej dziewcząt. Barwy Grodziska reprezentowały dziewczęta na co dzień uczące się w klasach sportowych (7c i 6d) naszej szkoły.

We wtorek (12.12) nasza Dwójka była gospodarzem powiatowych zawodów Szkolnego Związku Sportowego w koszykówce 3×3 kat. młodzież. Była to pierwsza edycja turnieju tej mocno rozwijającej się dyscypliny olimpijskiej dla szkół powiatu grodziskiego. Nasze drużyny zajęły bardzo dobre 1 miejsce u dziewcząt (czym uzyskały awans do zawodów na szczeblu międzypowiatowym) i 2 miejsce u chłopców.