Rozdanie nagród w konkursie „Oczaruj…”

W dniu 5.02.2024 w grodziskim Centrum Kultury odbyło się uroczyste rozdanie nagród w IX edycji powiatowego konkursu „Oczaruj mnie… literaturą z poczuciem humoru” organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Grodzisku Mazowieckim. W tym roku udział w eliminacjach wzięło udział ponad 400 uczniów z klas 0-8, z powiatu grodziskiego! Tym bardziej cieszy fakt, że reprezentanci naszej szkoły nie pozostali bez nagród.
I miejsca w kategorii „recytacja wiersza” zdobyły Anna Helda z klasy 3e oraz Zofia Zaręba z klasy 3f.
III miejsce w kategorii „audiobook” – Zofia Jurzyk z klasy 5c.
Dyplom za udział otrzymali: Julia Maj z klasy 5c, Juliusz Gawroński z klasy 1d oraz Szymon Gnatowicz z klasy 3a.

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz bardzo dziękujemy nauczycielom, którzy pomogli przygotować laureatów do konkursu.