Półkolonie w ZSP2

W okresie wakacji w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Grodzisku Mazowieckim będą organizowane półkolonie dla dzieci z obecnych klas 1-3.

1. Termin:
I tydzień: 5 – 9 sierpnia 2024
II tydzień: 12 – 16 sierpnia 2024
III tydzień: 19 – 23 sierpnia 2024

2. Zajęcia w godzinach 8:00 – 16:00

3. Miejsce: sale w nowym skrzydle.

4..Koszt 150,00 zł program na jeden tydzień + wyżywienie (obiad: zupa, drugie danie, kompot – koszt będzie podany przy zapisie).

5..Wpłat proszę dokonywać na odpowiednie konta. Numery będą podane przy zapisie.

W związku z dużym zainteresowaniem półkoloniami zapisujemy jedno dziecko tylko na jeden tydzień. Zapisów proszę dokonywać osobiście (jeden opiekun zapisuje jedno dziecko lub ewentualne rodzeństwo).

Zapisy w sekretariacie w głównym budynku szkoły w dniu 5 czerwca 2024 – środa oraz w kolejnych dniach o ile będą jeszcze miejsca.

Ilość miejsc ograniczona. Można ewentualnie wpisać dziecko na listę rezerwowych.
Przy zapisie będą wręczane dokumenty niezbędne na półkolonie. Wypełnione dokumenty dziecko przynosi ze sobą w pierwszym dniu półkolonii.
Program zajęć będzie wywieszony w dniu zapisu w sekretariacie.

Sekretariat czynny w godzinach 8.00 – 16.00.

Dyrekcja ZSP2