Podsumowanie „Dziwnego tygodnia”

Oj działo się działo!

W dniach 08.01.2024r.–12.01.2024r. Samorząd Uczniowski zorganizował akcję pod nazwą „Dziwny tydzień.” 

W poniedziałek  za oknem szaro i buro, a w naszej szkole kolorowo! i to za sprawą ….. przepięknych piżamek 🙂 8 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole Dzień Piżamy dla klas 1-8. Tego dnia większość uczniów i tych najmłodszych i tych starszych pojawiła się w szkole w piżamach. Na szkolnych korytarzach można było spotkać uczniów w kombinezonach piżamowych. Były tygrysy, misie, żabki i inne postaci z krainy bajek. Inni „wskoczyli” w swoje mięciutkie kapcie, ulubione piżamki i cieplutkie szlafroczki. 🙂

We wtorek świętowaliśmy pod hasłem „Dzień postaci z bajek”. Z tej okazji chętni uczniowie przebrali się za swoją ulubioną postać. Na korytarzu można było spotkać   wielu  bajkowych i książkowych bohaterów.  Uczniowie prezentowali  swoje stroje podczas przerw na korytarzu szkolnym 🙂

W środę 10 stycznia w naszej szkole królował kolor żółty i wszystkie jego odcienie. Byli też żółci od stóp do głów jak kaczuszka, tudzież cytryna lub banan 🙂 Nie ulega wątpliwości, że nasza szkoła lśniła dzisiaj jak słoneczko, mieniąc się odcieniami żółtego.

Kolejnego dnia – we czwartek, obchodziliśmy dzień karnawałowy. Należy przyznać, że pomysły uczniów na przebranie były bardzo różne 🙂 Zabawa cieszyła się zainteresowaniem.

Ostatnim dniem dziwnego tygodnia był piątek. Tym razem tematem głównym byli nasi nauczyciele. Uczniowie poprzebierani za swoich ulubionych nauczycieli przemierzali szkolne korytarze 🙂

Trzeba przyznać, że był to bardzo ciekawy i zabawny tydzień. Dziękujemy wszystkim, za aktywne włączenie się do wspólnej zabawy zapraszamy do obejrzenia zdjęć.