Pierwszy etap XXIII GKM zakończony

Pierwszy etap XXIII Grodziskiego Konkursu Matematycznego dla trzecioklasistów przyciągnął uczestników z 9 Szkół Podstawowych, stwarzając emocjonującą atmosferę rywalizacji. Po intensywnym starciu 375 utalentowanych uczniów, tylko wybrani awansowali do finału. Ten konkurs nie tylko zwiększa zainteresowanie matematyką, ale także stanowi doskonałą okazję do rozwijania kompetencji w tej dziedzinie. Dla uczestników jest to nie tylko wyzwanie, ale także możliwość odkrycia nowych talentów i poszerzenia swoich umiejętności, co przyczynia się do ich wszechstronnego rozwoju.

Przypominamy, finałowe zmagania odbędą się 10 kwietnia 2024 r. o godzinie 9:30, w stołówce szkolonej. Serdecznie zapraszamy uczniów z nauczycielami do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr. 2 w Grodzisku Mazowieckim.

Miło nam przedstawić listę finalistów:

1. Szymon Pawlina
  2. Patrycja Tomala                     Zespół Szkolno – Przedszkolny w Książenicach:
  3. Filip Strąk
  4. Antoni Osiekowicz
  5. Kornelia Łoza                  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Grodzisku Maz.
  6. Tadeusz Kanciała
  7. Mikołaj Niedźwiecki
  8. Bartłomiej Sędzimir                SP im. dra Mateusza Chełmońskiw Adamowiźnie
  9. Milena Stroińska
  10.  Igor Karasiewicz
  11.  Aleksandra Łuczak          Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Grodzisku Maz.
  12.  Wojciech Mirkowski
  13.  Jan Gąsiewski
  14.  Anna Dubiel                               Społeczna Szkoła Podstawowa nr 23
  15.  Helena Michalak
  16.  Amelia Piechna
  17. Tadeusz Walczak          SP im. Klementyny z Tańskich Hoffmanowej w Izdebnie Kościelnym
  18. Maja Kokolus
  19. Maks Szmagaj
  20. Renat Davydenko                   Szkoła Podstawowa nr 5 w Grodzisku Maz.
  21. Yevhenii Taranenko
  22. Kacper Stępień
  23.  Karol Papież                           Szkoła Podstawowa nr. 6 w Grodzisku Maz.
  24.  Jan Bieliński
  25. Antoni Dwojak
  26. Oliwia Łoza              Zespół Szkolno-Przedszkolny nr.2 w Grodzisku Maz.
  27. Miron Hramasxhenka

Organizatorzy GKM