Ogólnopolska Kampania BohaterOn – włącz historię.

Uczniowie klasy 3a naszej szkoły wzięli udział w wyjątkowej lekcji, która została przeprowadzona w ramach Ogólnopolskiej Kampanii BohaterOn – włącz historię. W trakcie zajęć uczniowie własnoręcznie wykonali kartki z życzeniami i podziękowaniami dla Powstańców Warszawskich, okazując w ten sposób szacunek i wdzięczność bohaterom.

Nie tylko kartki były naszym wyrazem pamięci – dokonaliśmy również wpisu na portalu www.dumnizpowstancow.pl, który jest wirtualnym miejscem pamięci o Powstańcach i Powstaniu Warszawskim. Do wpisu dołączyliśmy zdjęcie naszych pięknych kartek.

Cieszymy się, że możemy w taki sposób uczcić pamięć o bohaterach Powstania Warszawskiego i przekazać im naszą wdzięczność oraz życzenia. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom za ich kreatywność i serce włożone w ten projekt!

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia portalu i włączenia się w tę piękną akcję. Razem możemy uczcić historię naszych bohaterów!