|

Matematyczny Marzec – zakończony!

Kochani uczniowie – czas na posumowanie naszego matematycznego marca 🙂

1. We wszystkich rodzajach aktywności matematycznej brało udział 40 klas  + cały odział przedszkolny
2. Przedszkole 14 marca bawiło się z nami świętując dzień liczby Pi
3. W dniu 14 marca wykonano klasowe zdjęcia z napisami dotyczącymi liczby Pi
4. W dniach od 11 do 15 marca przeprowadzono zabawy: układanie kostki Rubika na czas czy kostka przestrzenna. W klasach starszych uczniowie wyruszyli w podróż z panem Ciekawskim
5. W Światowym Tygodniu Pieniądza w klasach 1-3 bawiono się przy własnoręcznie zrobionych grach planszowych. W klasach 4-8 jak na starsze roczniki przystało uczniowie rozwiązywali zadania związane z finansami. Klasa 4f z panią A.Górską udała się na wycieczkę do Banku PEKAO.SA na lekcję bankowości.
6. W dniach 1-25 marca odbyły się konkursy indywidualne: „Gra Mat-Geo” oraz „Dywan matematyczny”

LPIMIĘ I NAZWISKO UCZNIA
    UKŁADANIE KOSTKI RUBIKA  I SZYMON GNATOWICZ 3A
II MICHAŁ ROGOWSKI 2E
III MIKOŁAJ KRAWCZYK – GNIADEK 2C
Wyróżnienie: LENA CIEPLAK 1A; DAMIAN DUCHNO 1B;  MARIA GRZESIUK 1D
KOSTKA PRZESTRZENNA  klasa 1c; klasa 1e; klasa 3f  
MOJA GRA PLANSZOWA  DANIEL PSZCZOŁA 1A; NIKOLA ZALEWSKA , ZOFIA KAMIŃSKA , ADRIANNA CHŁOPIK , MARIA ĆWIKŁA, HANNA KURAN 1B; WOJCIECH STROIŃSKI 1D; NATALIA HAŁAS 2A; ANTONI ZDULSKI 2B; KAROLINA FABJANOWSKA  2C; ZOFIA RAFALSKA, MAŁGORZATA CABAN, MAJA BONDERSKA  2D; OLIWIA ŚWIERSZCZ, AMELIA BASOŃ 2E; NATALIA DROŻDŻEWICZ, HANNA KAPUŚCIAK 3A;  ZOFIA PODLEWSKA 3D; LENA FERĘCZKOWSKA,
ZOFIA ZARĘBA 3F;
 PODRÓŻE
PANA CIEKAWSKIEGO  
PIOTR STĘPIŃSKI 4A; BARTOSZ DZIEPAK, MIŁOSZ OBREMBALSKI 4B; PAWEŁ KOCUR 4C; MATEUSZ WOŹNIAK 4D; OLIWIA BASOŃ 4E; KAJETAN BARANOWSKI 4F; MAŁGORZATA KICIŃSKA 5A; SZYMON GRZEJSZCZAK – KWAS, OSKAR MARUSIAK 5B;  MATEUSZ DĄBROWSKI 5C; MATEUSZ NIESZPOREK 5D; PAWEŁ MAGIERA 5E; KAMIL ZAKRZEWSKI, MAŁGORZATA WRÓBLEWSKA 6A; MARIA RYCAK 6C; WOJCIECH GRZESZNY 6D; ROKSANA BEDNARZ 6E; LENA WOŹNICA 6F; LIWIA SZYSZKA 7A; BARTŁOMIEJ GODOŃ 7B; WOJCIECH DŻBIK, ADAM DUNIEC 7C; LENA STRZESZEWSKA, ALEKSANDRA BOLIGŁOWA 7D; ANTONI JASIŃSKI 7E WADIM LENIARSKI 7F; DAMIAN KOZIOŁ, FRANCISZEK REDYK  8A;  JULIA OLEJARCZYK, ANASTAZJA MAGNUSZEWSKA  8B; ADAM ZARĘBA 8C
        MOJE FINANSE  IGNACY ZAJĄC 4A;  WOJCIECH HAJDUK, ADAM JURCZAK 4C; KAROL KRAWCZYK 4D; JAKUB PAROL, PATRYCJA MUCHA, JULIA WIDŁAK 4E; IGNACY MELON-SKOBLICKI, BARBARA MARSZAŁEK, MAŁGORZATA KICIŃSKA 5A; NINA ŻYTA 5B; MICHAŁ JĘDRZEJEWSKI, FILIP OLEJNIK 5D; KEVIN TRAN, JAN MAGNUSZEWSKI 6A; TOBIASZ FERĘCZKOWSKI 6B; BARTOSZ BONIKOWSKI 6C;  NATALIA BORDZIAKOWSKA 6E; LENA WOŹNICA 6F; MIŁOSZ JABŁOŃSKI 7B; MARTYNA LUC 7D; JAKUB DOBOSZ 7E; MIKOŁAJ NIEDŹWIECKI  8C;
KONKURS INDYWIDUALNY: GRA MAT-GEOMAŁGORZATA KICIŃSKA 5A
KONKURS INDYWIDUALNY: DYWAN MATEMATYCZNYI GABRIELA UZIĘBŁO 5A; PATRYCJA MUCHA 4E
II ANTONI SUSZEK 5E
III JAN DĄBROWSKI 7E
  STRÓJ MATEMATYCZNY  HANNA KOWALKOWSKA 1B; SZYMON GNATOWICZ 3A; JAN DĄBROWSKI 7E; ANTONI PROSZCZUK 4B; JAKUB PYŚK 4F; MAŁGORZATA KICIŃSKA 5A;
Wyróżnienie: ZIEMOWIT MAJEWSKI 7E; ALINA MAZURYK 1C; PATRYCJA JĘDRZEJEWSKA 1A ; JULIAN PROSZCZUK 1D; MARIA ĆWIKŁA 1B;

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w piątek 5 kwietnia 2024