|

Matematyczny marzec w klasach 1-8

Powoli kończy się miesiąc marzec, a co za tym idzie kończą się różne aktywności matematyczne. W klasach 4-8 na lekcjach przyrody oraz geografii przeprowadzone zostały konkursy klasowe „Przygody pana Ciekawskiego”. Na lekcjach wychowawczych w Światowym Tygodniu Pieniądza odbyły się konkursy „Moje finanse” . Uczniowie z zapałem rozwiązywali zadania 🙂 i z niecierpliwością czekają na ogłoszenie wyników wygranych 🙂

W klasach 1-3 odbyły się konkursy : Układanie kostki Rubika na czas oraz Kostka przestrzenna. Trzeba przyznać, że uczniowie mają ciekawe pomysły – pojawiły się nawet kostki z plasteliny:) W Światowym Tygodniu Pieniądza dzieci pochwaliły się własnoręcznie zrobionymi grami planszowymi. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy 🙂 Tutaj również wszyscy czekają z niecierpliwością na ogłoszenie wyników, kto zwyciężył 🙂

We środę 27 marca kończy się również czas przynoszenia prac na konkursy indywidualne w klasach 4-8. A potem… będziemy świętować i wręczać nagrody 🙂