„Healthy Habits for Life” w 1a, 1b, 1c

Projekt „Healthy Habits for Life” w klasach 1a, 1b, 1c był bardzo inspirujący i pouczający dla dzieci. Podczas projektu dzieci uczyły się jak dbać o swoje zdrowie poprzez zdrową dietę i regularną aktywność fizyczną. Na zakończenie rozdziału „Food” wszystkie klasy obejrzały edukacyjny film pt. „Healthy habits for kids”, aby lepiej zrozumieć, dlaczego zdrowe nawyki są tak ważne. Klasa 1b i 1c wzięły udział w praktycznym zajęciu, podczas którego przygotowały pyszną sałatkę owocową. Dzięki temu dzieci mogły nie tylko zobaczyć, jak zdrowe potrawy mogą być smaczne, ale także nauczyć się samodzielnie przygotowywać zdrowe posiłki. Natomiast klasa 1a zaplanowała posiłki i stworzyła kolorowe talerze, co pomogło im zrozumieć, jak ważne jest spożywanie różnorodnych i zbilansowanych posiłków. Dzięki projektowi „Healthy Habits for Life” dzieci zdobyły nową wiedzę na temat zdrowego stylu życia oraz zdrowych nawyków żywieniowych. Mam nadzieję, że ta edukacja przyczyni się do tego, że dzieci będą dbać o swoje zdrowie i będą aktywnie angażować się w utrzymywanie zdrowych nawyków przez całe życie.

Iwona Sobaniec