|

Andrzejkowe warsztaty chemiczne

MISIE: W dniu 30.11.2023 dzieci z grupy 4- latków, (5 latków i 0b) brały udział w warsztatach chemicznych (prowadzonych przez panią Monikę Pawlak). Dzieci chętnie wykonały swoje bąbelkowe wulkany i miały możliwość zobaczyć doświadczenia chemiczne z wykorzystaniem suchego lodu.

PSZCZÓŁKI: Magia Andrzejek zawitała również do naszego przedszkola. Ubrani w hogwardzkie stroje grupa 5 latków przywitała ten dzień dyskoteką. Później były wróżby i czary mary w chemicznym stylu. Ojjjj działo się !!!

GRUPA 0B: W Andrzejki grupę 0B odwiedziła Pani, która poprowadziła warsztaty „Magia w chmurach”. Dzieci dowiedziały się czym jest zjawisko sublimacji, poznały właściwości suchego lodu. W programie były również: tajemnicze wróżby andrzejkowe, magiczny eliksir, wybuchowy balon, chmura dymna i smocze soczki. Na koniec dzieci samodzielnie wykonały wybuchające gejzery! Zajęcia były BAAAARDZO ciekawe, naszym zerówczakom uśmiech nie schodził z twarzy. Również tego dnia, razem z wychowawczynią dzieci poznały dwie zabawy andrzejkowe, w których uczestniczyły w sali przedszkolnej 🙂