Ferie zimowe

Zimowe ferie to czas odpoczynku, relaksu i zbierania sił na kolejne półrocze. Grupa uczniów z naszej szkoły od 19 do 30 stycznia mogła uczestniczyć w półkoloniach. W zajęciach brało udział łącznie 75 uczniów. Opiekę nad uczestnikami sprawowali nauczyciele z naszej szkoły. Łagodna zima okazała się sojusznikiem zimowego wypoczynku w mieście. Bez najmniejszych kłopotów organizowane były każdego dnia wyjścia i wycieczki, m.in. wycieczka autokarowa na Stadion Narodowy w Warszawie, wyjazd do Krainy Zabaw w Pruszkowie i w Warszawie. Codziennie dzieci wyruszały na ?wyprawy kulturalne?, były w Centrum Kultury w kinie na filmach ?Paddington? oraz ?Dzwoneczek i bestia z Nibylandii?, w Willi Radogoszcz na zajęciach edukacyjno-technicznych ?Od grodziska do Grodziska czyli jak osada miastem się stała?. Uczniowie odwiedzili również na basen, w restaurację McDonald´s, cukiernię, pizzerię ?U grubego Benka?.
W rezultacie większość czasu koloniści spędzali poza szkołą. Odbyły się też warsztaty lepienia z gliny i tworzenia witraży. Dużą popularnością cieszyły się zajęcia muzyczne ?Dziecięce karaoke?
z wykorzystaniem tablicy interaktywnej i zajęcia sportowe na świeżym powietrzu. Atrakcyjny program zimowych ferii zapewnił dzieciom wspaniały i aktywny wypoczynek, a na pytanie zadane uczestnikom przez opiekunów ?Czy chcieliby jeszcze jeden tydzień ferii spędzić na półkoloniach??, zgodnym chórem odpowiedzieli: ?TAK!?