Zwrot środków za karnety obiadowe

Szanowni Państwo

W związku z epidemią koronawirusa i zawieszeniem zajęć szkolnych, częściowo od dnia 12 marca, a całkowicie od dnia 16 marca, stołówka szkolna nie świadczyła usług. Osoby, które wykupiły karnety za marzec 2020 r., mają możliwość odzyskania wpłaconych środków za niewykorzystane dni. W związku z tym proponujemy Państwu trzy możliwości:

1. Niewykorzystane dni można odebrać w formie obiadów ze stołówki szkolnej na podstawie karteczek obiadowych, które były przekazane Państwu w formie karnetu miesięcznego lub karteczek jednorazowych (jeśli ktoś takie wykupił). W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS-owy w celu umówienia odbioru posiłków (tel. 504 157 018). Menu obiadowe jest co tydzień umieszczane na stronie Szkoły.

2. Odbiór niewykorzystanych dni można również przesunąć na nowy rok szkolny, tj. od września 2020 roku. W tym przypadku również prosimy o informację telefoniczną, SMS-ową lub mailową (tel. 504 157 018, e-mail: skrzywanek@gmail.com).

3. Za niewykorzystane dni można także otrzymać zwrot pieniędzy na konto bankowe. Osoby, które są zainteresowane takim rozwiązaniem, proszone są o wypełnienie, podpisanie i dostarczenie wniosku wg załączonego wzoru wraz z paragonem, potwierdzeniem przelewu oraz niewykorzystanymi karteczkami do naszego biura przy stołówce przy Szkole Podstawowej nr 2 w Grodzisku Mazowieckim. Spełnienie tych formalności wynika z wymogów księgowych. W biurze jesteśmy codziennie od godziny 8:00 do 13:00.

W przypadku wyboru każdej z powyższych możliwości, prosimy o informację drogą telefoniczną, SMS-ową (Tel: 504 157 018) lub mailową (skrzywanek@gmail.com).

Istnieje również możliwość kontaktu osobistego: w biurze przy stołówce szkolnej jesteśmy codziennie od godziny 8:00 do 13:00.

Z poważaniem,

Jadwiga i Tomasz Skrzywanek

Wniosek do zwrotu środków za karnety obiadowe