WIZYTA W BANKU

19 października 2017 r. nasza klasa – 3a, w ramach projektu ?AKADEMIA FINANSÓW?, udała się wraz z Panią Alicją Górską do banku Pekao S.A, znajdującego się przy ulicy Armii Krajowej w Grodzisku Mazowieckim.

Już na wstępie zostaliśmy miło przywitani przez Dyrektor Oddziału – Panią Halinę Olszewską, która zaprowadziła nas do sali konferencyjnej na pierwszym piętrze. Mięliśmy okazję poznać historię bankowości jak się zmieniała wraz z rozwojem nowych technologii. Poznaliśmy również zalety płynące z posiadania konta bankowego Zapoznani zostaliśmy również z zasadami bezpiecznego korzystania z bankowości elektronicznej, które są bardzo ważne i na pewno przydadzą się nam w przyszłości.
Po lekcji teoretycznej przyszedł czas na praktykę. Pani Dyrektor zaprezentowała nam, jak możemy wypłacać pieniądze z bankomatów za pomocą aplikacji mobilnej. Na zakończenie naszej wycieczki zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.

Wizyta ta z pewnością przybliżyła nam jak funkcjonuje bank. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych, ale przede wszystkim przydatnych rzeczy. 

Aleksandra Nawrocka 3Ag
Przemek Reczulski 3Ag