Usypaliśmy górę Grosza 1305 zł 75 groszy!

W grudniu pracę Szkolnego Klubu Wolontariusza rozpoczęliśmy od Akcji Góra Grosza. Włączyliśmy się całą szkołą do ogólnopolskiej akcji Towarzystwa Nasz Dom „GÓRA GROSZA”. Zbieraliśmy wśród wszystkich uczniów. Udało nam się zebrać 1305,75 groszy!
Szczególnie dziękujemy klasie 6g, która zabrała 33,26 groszy i sama policzyła zebraną kwotę.
Do Wolontariuszy należało: ogłoszenie akcij, przygotowanie skarbonek, przygotowanie plakatów o zbiórce, przeprowadzenie zbiórki i policzenie pieniędzy. Wolontariuszki z przyjemnością zapakowały pieniądze, które zgodnie z warunkami zbiórki zostały wysłane do Towarzystwa Nasz Dom.

Bardzo dziękujemy, że zechcieliście podzielić się swoimi groszami z dziećmi, które z niezależnych od siebie względów nie mieszkają w swoich rodzinnych domach. Zgromadzone w całej Polsce środki przeznaczone są na ich usamodzielnianie, zajęcia rozwijające, wsparcie terapeutyczne i edukację.

Bardzo dziękuję za szczególnie aktywny udział Ewie Cichockiej, Karolinie Krych, Magdzie Sobiech, Zuzi Gołaszewskiej, Oli Małkowskiej, Julii Boligłowie, Zuzi Szemiot, Marysi Orszulik, Maji Baroniewskiej, Anastazji Mazuryk, Małgosi Garlej, Lenie Pituch, i wszystkim, którzy pomagali w naszej pierwszej akcji.
Zapraszam do Szkolnego Koła Wolontariatu- w środy 15.30. Jeśli chcesz coś robić dla innych, gotów jesteś oddać swój czas i energię- zapraszam.

Elżbieta Milczarek