Tydzień mody francuskiej w przedszkolu

W Dzień Edukacji Narodowej grupa 0B wraz z wychowawczyniami, wykonała październikowe zadanie z projektu „Poznajemy kontynenty – podróże w różne strony świata”. Odbyły się dwa francuskie pokazy mody. Podczas pierwszego, na publiczności zasiadły dzieci z grup: Pszczółki, Jeżyki i Krasnoludki, a podczas drugiego Rybki oraz starszaki z zerówki. Widownia dostała papierowe aparaty i telefony, dzięki czemu z pokazu powstała wspaniała fotorelacja! Modele i modelki z grupy 0B, przeszli się po wybiegu do francuskiej muzyki, prezentując paryską kolekcję ubrań przygotowaną przez rodziców. Na koniec pokazu można było usłyszeć francuskie słowo „Merci”, które modele wygłosili w stronę publiczności, w ramach podziękowania za przyjście na prezentację paryskiej kolekcji ubrań.

Grupa Rybki zainspirowana Paryskim pokazem mody stworzyła kolekcję jesiennych parasoli i płaszczy. „Makaronowa kolekcja” została okrzyknięta nowym trendem w jesiennej modzie.
Magdalena Gołębiewska
moda francuska w przedszkolu