Turniej szachowy w SP nr 4

W ramach V Grand Prix Szkół Podstawowych w Szachach 3 grudnia w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się Turniej Mikołajkowy. W zawodach wystartowało 86 uczniów, w tym 23 z naszej szkoły.
Sensacyjną zwyciężczynią zawodów została najmłodsza w całej stawce, 6-letnia Ania Kicińska reprezentująca SP2 (klasa 1e). Z sześciu klasyfikacji nasi uczniowie wygrali trzy: najlepszą juniorką do lat 9 została oczywiście Ania Kicińska, najlepszą juniorką do lat 11 – Zuzia Pakuła z 4c, a najlepszym juniorem do lat 11 – Maciek Kozak z 3a. Gratulacje dla całej trójki tym bardziej, że dla Ani, Zuzi i Maćka były to pierwsze statuetki zdobyte w grodziskim Grand Prix. Oby tak dalej!
Dobry występ naszych uczniów dał naszej szkole wyraźne pierwsze miejsce w tym turnieju oraz awans na pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej Grand Prix.

Jacek Kiciński

Szczegóły na stronie www.szachygrodzisk.pl