Turniej „Pierwszego Kroku”

W dniu 21.05.2019 w grodziskiej Hali Sportowej odbył się finałowy Turniej „Pierwszego Kroku” koszykarskiego dziewcząt U-11.W Turnieju brały udział finalistki rozgrywek grupowych – drużyny z Łomży, Grodziska Mazowieckiego i Piaseczna.

Naszą szkołę i zarazem miasto reprezentowały dziewczynki z klas sportowych 5c i 4f , na codzień trenujące w Grodziskim Klubie Koszykarskim. Drużyna GKK zajęła pierwsze miejsce pokonując UKS 4 Łomża 40:33 oraz MUKS Piaseczno 40:21. Podopieczne Tomasza Pierca zakończyły sezon bez porażki i zdobyły tytuł „Mistrza Mazowsza”. Uroczystego wręczenia nagród, pucharów i medali dokonała Dyrektor SP2 pani Danuta Pokropek, v-ce Prezes GKK pan Konrad Słowiński oraz Przewodniczący WGiD WOZkosz. Województwa Mazowieckiego pan Michał Gbur. Zwycięską drużynę reprezentowały :
Dworowska Kamila Vc
Feliga Martyna Vc
Frańczak Oliwia IV f
Jesiołowska Iga Vc
Kędzierska Amelia Vc
Lendzion Anastazja Vc
Łęgowska Marianna Vc
Marciniak Joanna Vc
Pilarczyk Antonina IV f
Polewska weronika Vc
Sass Weronika Vc
Słowińska Kaja Vc
Stelmasiak Aleksandra Vc
Strzelecka Kinga Vc
Zimny Zuzanna Vc.
Dziękujemy wszystkim którzy nas dopingowali a szczególnie licznie zgromadzonym rodzicom, opiekunom, koleżankom i kolegom z klasy oraz młodzieży szkolnej. Turniej sponsorowały: Miasto i Gmina grodzisk Mazowiecki, OSiR GM, Firma Ehrmann, Madas i EMKA Żyrardów.