Teatr Kamienica ?Czerwony Kapturek w wielkim mieście?

Dnia 23 listopada 2017 roku uczniowie klas: 1a, 1b, 1c, 1d pojechali na wycieczkę do Teatru Kamienica na przedstawienie pt. ?Czerwony kapturek w wielkim mieście?.

Spektakl ten jest współczesną wersją znanej i lubianej przez dzieci bajki. Hanna Kochańska w roli Anny Gajowej, poprzez gafy pokazywała, kto jest prawdziwym przyjacielem, jaki świat jest bezpieczny i przyjazny, jak poruszać się samemu po mieście i jak mądrze i świadomie korzystać z Internetu. Rola złego policjanta przypadła w udziale Jackowi Zawadzie, który rolą podstępnego Wilczka skradł serca publiczności. Czerwonego Kapturka zagrała dziewięcioletnia Adrianna Kosiorek. Przy minimalistycznej scenografii, wpadających w ucho piosenkach, a przede wszystkim wspaniałej grze aktorów spektakl wzbudzał ogromne zainteresowanie. Dodatkową atrakcją było realizowanie zadań specjalnych i udział w warsztatach powiązanych tematycznie z bajką.
Na koniec odbyło się wspólne pamiątkowe zdjęcie. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia tego przedstawienia.
Iwona Sobaniec

Czerwony Kapturek w wielkim mieście