Grono Pedagogiczne

Lista nauczycieli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2 w Grodzisku Mazowieckim
Rok szkolny 2022/2023
  Nazwisko i imię nauczyciela przedmiot
1 Adydan Anna chemia
2 Barczyńska Edyta wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna
3 Bednarz Diana wychowawca w świetlicy
4 Bereda Małgorzata matematyka
5 Bielak Renata matematyka, informatyka
6 Bielska Iwona język angielski
7 Bogusz Maria nauczyciel dzieci przedszkolnych
8 Burdach Natalia nauczyciel dzieci przedszkolnych
9 Chęcmanowska Iwona wicedyrektor, biologia, chemia
10 Chmielecka Aneta nauczyciel wspomagający, język polski dla obcokrajowców
11 Ciesielczyk Beata geografia, przyroda
12 Czajkowski Krystian wf
13 Deć-Kucharczyk Małgorzata historia
14 Dobrowolska Edyta wf
15 Dominiak Kamila język angielski
16 Donica Justyna edukacja wczesnoszkolna, język angielski
17 Dybczak Beata nauczyciel wspomagający
18 Dziekański Robert muzyka
19 Falkowska Teresa religia
20 Fijałkowska Katarzyna nauczyciel dzieci przedszkolnych
21 Fiutkowska Anna edukacja wczesnoszkolna
22 Gajek Agnieszka nauczyciel wspomagający, terapeuta
23 Gołębiewska Magdalena nauczyciel wspomagający
24 Gołębiewski Bartłomiej wf
25 Górecka Nina bibliotekarz, edukacja wczesnoszkolna
26 Górska Alicja matematyka, informatyka
27 Grabowska Danuta język polski
28 Gronek Katarzyna nauczyciel wspomagający, terapeuta
29 Heidenreich Magdalena nauczyciel wspomagający
30 Jabłońska Joanna matematyka
31 Jacyniuk Beata logopeda
32 Jechna Marta nauczyciel dzieci przedszkolnych
33 Jezierska Katarzyna wf
34 Kania Elżbieta nauczyciel wspomagający
35 Karolak Elżbieta pedagog specjalny
36 Kierszniewska Grażyna edukacja wczesnoszkolna
37 Kierzkowska Beata matematyka
38 Knaś Anna bibliotekarz
39 Kobierska Krystyna matematyka
40 Kołaczek Sławomir wf
41 Kosińska Wioletta psycholog
42 Kowalczyk Adrian historia, WOS, EDB
43 Kozieł Anna wychowawca w świetlicy, język polski dla obcokrajowców
44 Kozłowska Agnieszka nauczyciel wspomagający, WDŻ
45 Księżycki Sławomir język angielski
46 Kubańska Anna wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna
47 Kucińska Agnieszka język polski, etyka
48 Kuzniecow Agnieszka nauczyciel wspomagający
49 Lachowicz Agnieszka dyrektor szkoły, edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający
50 Lityńska Kinga nauczyciel wspomagający
51 Maciak Małgorzata technika, informatyka
52 Makowska Monika nauczyciel dzieci przedszkolnych
53 Malinowska Joanna język angielski
54 Marek Marta język polski
55 Michalak Katarzyna nauczyciel terapeuta
56 Michalak Marta nauczyciel wspomagający
57 Michalczuk Ewelina nauczyciel wspomagający
58 Mikołajczyk Joanna edukacja wczesnoszkolna
59 Milczarek Elżbieta socjoterapeuta
60 Miodek Mariusz religia
61 Misztal Paulina nauczyciel wspomagający
62 Mitura Elżbieta nauczyciel dzieci przedszkolnych
63 Modzelewska Agnieszka język francuski
64 Mroczka Edyta wf, język angielski
65 Nowak Hanna nauczyciel wspomagający
66 Nowak Joanna matematyka
67 Nowakowska Barbara język angielski, wychowawca w świetlicy
68 Orszulak Katarzyna biologia, religia
69 Ostrowska Małgorzata nauczyciel dzieci przedszkolnych
70 Parol Anna socjoterapeuta
71 Partyka-Tkacz Patrycja nauczyciel wspomagający
72 Patynowska Katarzyna wychowawca w świetlicy
73 Perzyńska Marta nauczyciel wspomagający
74 Pieńkowska Karolina nauczyciel dzieci przedszkolnych, język angielski
75 Pierc Tomasz wf
76 Piłatowicz Przemysław fizyka, informatyka
77 Piotrowska Monika wychowawca w świetlicy, historia, WOS
78 Podlecka Maria język niemiecki
79 Pokrop-Krupa Ewa geografia, przyroda, wychowawca w świetlicy
80 Polańska Julia nauczyciel wspomagający
81 Puławska Justyna edukacja wczesnoszkolna, wychowawca w świetlicy
82 Pytlakowski Łukasz nauczyciel dzieci przedszkolnych
83 Rafalska Daria edukacja wczesnoszkolna
84 Rędzińska Marzanna język niemiecki
85 Romaszewska Krystyna edukacja wczesnoszkolna, terapeuta
86 Rybak Adriana nauczyciel wspomagający
87 Rybak Anna język polski
88 Sadowska Katarzyna język polski
89 Sępińska-Adamska Anna nauczyciel wspomagający
90 Sierańska Anna nauczyciel wspomagający
91 Siewierska Irena wf
92 Sinfield Agnieszka wychowawca w świetlicy
93 Sobaniec Iwona edukacja wczesnoszkolna
94 Stankiewicz Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
95 Starus Michał wf
96 Stępniewska Agata język angielski
97 Suchecka Monika plastyka, technika
98 Surała Jolanta religia, historia
99 Szachnowski Jacek wf
100 Szaniawska Elżbieta logopeda
101 Szeliński Paweł wf
102 Szmaus Anna wf
103 Szymaniak Dominika edukacja wczesnoszkolna, wychowawca w świetlicy
104 Tępińska Mariola edukacja wczesnoszkolna
105 Urbańska Ilona bibliotekarz, edukacja wczesnoszkolna
106 Wesołowska Beata język angielski, doradztwo zawodowe
107 Wieczorek Katarzyna język polski
108 Wiewiur Paula wf
109 Więch Karina nauczyciel wspomagający, język polski dla obcokrajowców
110 Wiktorowicz Damian język niemiecki
111 Witkowska Teresa edukacja wczesnoszkolna, wychowawca w świetlicy, terapia SI
112 Włoczkowska Agnieszka nauczyciel wspomagający, psycholog
113 Włodarkiewicz Anna nauczyciel dzieci przedszkolnych
114 Włudarkiewicz Marlena religia
115 Wyczółkowska Wiesława edukacja wczesnoszkolna, wychowawca w świetlicy
116 Wykrętowicz Irmina historia, WOS
117 Zagajewska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna, wychowawca w świetlicy
118 Zaleski Paweł informatyka
119 Zygmunt Sebastian religia
120 Zyskowska Adela język polski
121 Żeglińska Joanna wychowawca w świetlicy
122 Żurecka Jolanta matematyka, fizyka