Grono Pedagogiczne

Lista nauczycieli Szkoły Podstawowej Nr 2 w Grodzisku Mazowieckim.

Rok szkolny 2019/2020

Lp. Nazwisko i  Imię Nauczany  przedmiot
1 Barczyńska Edyta Edukacja wczesnoszkolna
2 Bednarz Diana Wychowawca świetlicy
3 Bereda Małgorzata Matematyka
4 Bielak Renata Matematyka, Informatyka
5 Bielska Iwona Język angielski
6 Biernat Katarzyna Psycholog szkolny
7 Cendrowicz Remigiusz Muzyka
8 Chęcmanowska Iwona Biologia, Chemia
9 Ciesielczyk Beata Geografia, Przyroda
10 Czajkowski Krystian Wychowanie fizyczne
11 Deć- Kucharczyk Małgorzata Historia
12 Dobrowolska Edyta Wychowanie fizyczne
13 Dominiak Kamila Język angielski
14 Donica Justyna Edukacja wczesnoszkolna
15 Dróżdż Iwona Fizyka, Chemia
16 Dziekański Robert Muzyka
17 Falkowska Teresa Religia
18 Fijałkowska Katarzyna Wychowanie przedszkolne
19 Fiutkowska Ania Edukacja wczesnoszkolna
20 Gajek Agnieszka Nauczyciel wspomagający
21 Gołębiewski Bartosz Wychowanie fizyczne
22 Goździkowska Magdalena Wychowanie przedszkolne
23 Górecka Nina Edukacja wczesnoszkolna
24 Górska Alicja Matematyka, Informatyka
25 Grabowska Danuta Język polski
26 Grabowski Marcin Religia
27 Grzegorek Agata Wychowanie przedszkolne
28 Grzyb Krystian Religia
29 Iżycka Monika Język niemiecki
30 Jabłońska Joanna Matematyka
31 Jacyniuk Beata Logopeda szkolny
32 Jakucy Małgorzata Wychowanie przedszkolne
33 Jarzyna Maria Geografia
34 Jechna Marta Wychowanie przedszkolne
35 Jezierska Katarzyna Wychowanie fizyczne
36 Kania Elżbieta Wychowawca świetlicy
37 Karaszewska  Monika Język angielski
38 Karolak Elżbieta Pedagog szkolny
39 Kierszniewska Grażyna Edukacja wczesnoszkolna , Wychowanie do życia
w rodzinie
40 Kierzkowska Beata Matematyka
41 Kilańska Katarzyna Język francuski
42 Kobierska Krystyna Matematyka
43 Kołaczek Sławomir Wychowanie fizyczne
44 Kowalczyk Adrian Historia, Edukacja dla bezpieczeństwa
45 Kozłowska Agnieszka Wychowanie przedszkolne
46 Krupa Agnieszka Wychowanie przedszkolne
47 Księżycki Sławomir Język angielski
48 Kubańska Anna Edukacja wczesnoszkolna, Etyka
49 Kulis Agnieszka Nauczyciel wspomagający
50 Lachowicz Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna
51 Łagowska Teresa Język polski
52 Maciak Małgorzata Technika, Informatyka
53 Maciak Sylwia Edukacja wczesnoszkolna
54 Makowska Monika Wychowawca świetlicy
55 Malinowska Joanna Język angielski
56 Marcinik Danuta Nauczyciel wspomagający
57 Marek Marta Język polski
58 Michalaka Katarzyna Terapia pedagogiczna
59 Michalska Żaneta Biologia
60 Milczarek Elżbieta Socjoterapia
61 Misztal Paulina Nauczyciel wspomagający
62 Mitura Elżbieta Wychowanie przedszkolne
63 Mroczka Edyta Wychowanie fizyczne
64 Nowak Joanna Matematyka
65 Nowakowska Barbara Język angielski
66 Orszulak Katarzyna Religia
67 Parol Małgorzata Terapia pedagogiczna
68 Pawłowska Ewa Wychowanie przedszkolne
69 Piotrowska Monika Wychowawca świetlicy, Historia
70 Pierc Tomasz Wychowanie fizyczne
71 Pokropek Danuta Wychowanie przedszkolne, Edukacja wczesnoszkolna
72 Pokrop- Krupa Ewa Edukacja wczesnoszkolna
73 Preneta Justyna Edukacja wczesnoszkolna
74 Przybysz Jacek Informatyka
75 Pytlakowski Łukasz Religia
76 Rafalska Daria Wychowanie przedszkolne, Edukacja wczesnoszkolna
77 Romaszewska Krystyna Edukacja wczesnoszkolna
78 Rybak Adrianna Nauczyciel wspomagający
79 Rybak Anna Język polski
80 Rybka Ewa Nauczyciel wspomagający
81 Sadowska Katarzyna Język polski
82 Sadowska Małgorzata Geografia, Nauczyciel wspomagający
83 Sępińska- Adamska Anna Nauczyciel wspomagający
84 Siewierska Irena Wychowanie fizyczne
85 Sinfield Agnieszka Wychowawca świetlicy
86 Skała Dominik Wychowawca świetlicy
87 Sobaniec  Iwona Edukacja wczesnoszkolna
88 Solanikow Ewa Język angielski
89 Starus Michał Wychowanie fizyczne
90 Stępniewska Agata Język angielski
91 Suchecka Monika Plastyka, Technika
92 Surała Jolanta Religia
93 Szachnowski Jacek Wychowanie fizyczne
94 Szeliński Paweł Wychowanie fizyczne
95 Szmaus Anna Wychowanie fizyczne
96 Szymaniak Dominika Edukacja wczesnoszkolna
97 Śmieszek Regina Biblioteka szkolna
98 Tępińska Mariola Edukacja wczesnoszkolna
99 Turek Grzegorz Chemia
100 Tycińska Beata Język polski
101 Urbańska Ilona Edukacja wczesnoszkolna, Wychowawca świetlicy
102 Walter Monika Biblioteka szkolna
103 Wesołowska Beata Język angielski
104 Wieczorek Katarzyna Język polski, Wychowawca świetlicy
105 Wiewiur Paula Wychowanie fizyczne
106 Witkowska Teresa Edukacja wczesnoszkolna
107 Włoczkowska Agnieszka Nauczyciel wspomagający, Terapia pedagogiczna
108 Włodarkiewicz Anna Wychowanie przedszkolne
109 Wyczółkowska Wiesława Edukacja wczesnoszkolna
110 Wykrętowicz Irmina Historia, Wiedza o społeczeństwie
111 Zagajewska Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
112 Zaleski Paweł Informatyka
113 Zduńczyk Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna
114 Zembrzycka Teresa Biblioteka szkolna
115 Zyskowska Adela Język polski
116 Żurecka Jolanta Fizyka, Matematyka
117 Żurowska Magdalena Nauczyciel wspomagający