Szkoła do hymnu!!!

SZKOŁA DO HYMNU !!!

Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży zaprosiły szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, a także szkoły polonijne do włączenia się w akcję „Szkoła do hymnu” i odśpiewania 4-zwrotkowego Hymnu Polski w piątek, 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11. Przedsięwzięcie to jest kontynuacją ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której uczestniczyli uczniowie oraz nauczyciele z blisko 24 tys. placówek w kraju i za granicą.

Tego dnia nasze przedszkolaki od tych najmłodszych począwszy na zerówkowiczach skończywszy i uczniowie całej Szkoły Podstawowej nr 2, odświętnie ubrani, punktualnie o godz. 11.11, udali się na korytarz szkolny, gdzie odśpiewali pięknie 4 zwrotki hymnu narodowego. Oprawę muzyczną wydarzenia przygotował niezastąpiony pan Robert Dziekański. To było niesamowite wydarzenie, wszystkie dzieci były pod ogromnym wrażeniem.

Agnieszka Kozłowska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii