Święto Niepodległości w przedszkolu

Urodziny Polski, czyli jak przedszkole obchodziło Narodowe Święto Niepodległości

8 listopada 2019 dzieci z przedszkola obchodziły 101 urodziny Polski, czyli Narodowe Święto Niepodległości. Na tę okazję każdy pięknie się ubrał – królowały barwy narodowe biało- czerwone, ale nie brakowało również strojów ludowych. Nasi zerówkowicze oraz pięciolatki recytując wierszyki i śpiewając piosenki opowiadały o historii naszego kraju. Wspólnie zaśpiewaliśmy Hymn Polski oraz Pieśń Szkoły. O oprawę muzyczną zadbał pan Łukasz Pytlakowski. Na koniec uroczystości na nasze przedszkolaki czekała słodka niespodzianka – bo przecież jak urodziny, to słodycze. Z okazji 101 urodzin Polski dzieci otrzymały pyszne cukierki 🙂

Agnieszka Kozłowska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii