Spotkanie z mistrzem

Spotkanie z  trenerami UKS BUDO

    20 i 21 września uczniowie klas młodszych uczestniczyli w lekcji pokazowej z trenerami UKS BUDO.

Uczniowski Klub Sportowy BUDO Grodzisk Mazowiecki powstał 9 września 2013. Od tego czasu powstało około 50 grup w których w sumie ćwiczy ok 400 dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Działa jako stowarzyszenie, które ma na celu propagować Karate, Japońskie Ju-Jitsu i Kickboxing wśród mieszkańców Powiatu Grodziskiego. Oferuje szeroką gamę zajęć we wszystkich grupach wiekowych.

Celem i misją klubu jest prowadzenie działalności sportowej i wychowawczej w celu zapewnienia klubowiczom możliwości udziału w sporcie kwalifikowanym, kształtowaniu wartości moralnych i fizycznych. Na swoim koncie mają dużo sukcesów zarówno instruktorzy, jak i podopieczni, którzy są w kadrze województwa oraz kadrze narodowej.