SHAKESPEARE LIVES IN SCHOOLS DAY

ar­tu­je z bliz­ny, kto nie zaz­nał rany?  W.Szekspir

W środę 2 grudnia 2016 roku odbył się w naszej szkole ?Dzień  Williama Szekspira?. Został on przygotowany przez uczniów klasy 6d.Celem spotkania było zapoznanie uczniów klas szóstych z twórczością i sylwetką Szekspira. Uczniowie mogli wysłuchać pięknej recytacji wybranych sonetów wyżej wspomnianego poety, a także zobaczyć prezentacje dotyczące napisanych przez niego utworów,  zarówno w polskim jak i angielskim języku. Honorowymi gośćmi tej uroczystości byli p. Richard Stephens (native speaker) i p. Barbara Gromulska ? Osojca (fotograf). Na koniec został wyświetlony film, będący nagrodą za udział i zwycięstwo w ogólnoświatowym konkursie dotyczącym Szekspira.

Mamy nadzieję, że cala społeczność klas szóstych miło spędziła z nami czas. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do oglądania naszych zdjęć na stronie naszej szkoły.

Klasa 6d z wychowawczynią ? Agatą Stępniewską.

SHAKESPEARE LIVES IN SCHOOLS DAY