POPOŁUDNIE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

14 kwietnia 2016 roku o godzinie 16.15 odbyło  się w naszej szkole Popołudnie z językiem angielskim. Cala uroczystość rozpoczęła się od szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego uczących w przedszkolach i w klasach 1 ? 3 szkoły podstawowej.Warsztaty nosiły tytuł ?Kształtowanie umiejętności społecznych poprzez zabawy w języku obcym w przedszkolach, zerówkach i klasach 1 ? 3 szkoły podstawowej?. Poprowadziła  je pani Elżbieta Napiórkowska ? konsultant metodyczny  Oxford University Press.

Nieco później o godzinie 17.30 uczniowie klas 1 -3 i 4 ? 6 obejrzeli bardzo ciekawą prezentację multimedialną zatytułowaną ?British Culture?. Zaprezentował ją specjalnie zaproszony na tę okazję gość ? rodem z Anglii ? pan Richard Stevens.

Następnie duża część naszej społeczności szkolnej udała się do poszczególnych sal, aby wziąć udział w następujących zajęciach:

– grach i zabawach językowych

– karaoke w języku angielskim

– quizach językowo ? kulturowych

– grze Kahoot

prezentacji nt. False friends

Całe wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczniowie chętnie brali udział we wszystkich zajęciach i wygrywali liczne nagrody. Rodzice pytali, kiedy znowu będą takie atrakcje.

Bardzo cieszymy się z zadowolenia naszych uczniów oraz rodziców i zapraszamy za rok!!!

Zespół Nauczycieli Języka Angielskiego

POPOŁUDNIE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM