Pomóżmy zwierzętom bezdomnym i porzucanym

Szkolny Klub Wolontariusza zaprasza do wsparcia zbiórki dla zwierząt, które są podopiecznymi Straży Zwierząt Powiatu Grodziskiego.
Każdego roku kilkaset zwierząt porzucanych, chorych i bezdomnych z terenu naszego powiatu otrzymuje schronienie, leczenie, nowe domy dzięki zaangażowaniu Straży Zwierząt. Zima i wiosna to trudny czas, gdy po świętach i w okresie ferii wiele zwierząt, które były prezentami traci domy, wiele ulega wypadkom na drogach, podrzucane są mioty kociąt i szczeniaków. Ważne aby pomóc. Zapytaliśmy Straż Zwierząt- jaka pomoc jest potrzebna, której mogą udzielić uczniowie: karma dla psów i kotów ( sucha i puszki), karma dla kociąt, środki przeciw pchłom i kleszczom, żwir drewniany dla kotów, miseczki, kuwety, uprane stare ręczniki i prześcieradła. Zbiórka trwa do ferii- do 08 lutego. Kosz na dary stoi w korytarzu na parterze, obok pokoju p. Pedagog.
Będzie nam miło a zwierzęta będą wdzięczne, jeśli wesprzecie Państwo zbiórkę.

Elżbieta Milczarek- opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu.