Półkolonie zimowe

W okresie ferii zimowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Grodzisku Mazowieckim będą organizowane półkolonie dla dzieci z klas 1-3.
Termin: I tydzień: 15 – 19 stycznia 2024
             II tydzień: 22 – 26 stycznia 2024

Zajęcia w godzinach 8:00 – 16:00
Miejsce: sale w nowym skrzydle.

Koszt 150,00 zł program na jeden tydzień + 75,00 zł obiady na jeden tydzień  (jeden obiad: zupa, drugie danie, kompot – cena 15,00 zł). Wpłat proszę dokonywać na odpowiednie konta. Numery będą podane przy zapisie.

W związku z dużym zainteresowaniem półkoloniami zapisujemy jedno dziecko tylko na jeden tydzień.
Zapisów proszę dokonywać osobiście (jeden opiekun zapisuje jedno dziecko lub ewentualne rodzeństwo).

Zapisy w sekretariacie w głównym budynku szkoły w dniu 3 stycznia 2024 – środa oraz w kolejnych dniach o ile będą jeszcze miejsca. Ilość miejsc ograniczona.
Przy zapisie będą wręczane dokumenty niezbędne na półkolonie. Wypełnione dokumenty dziecko przynosi ze sobą w pierwszym dniu półkolonii.
Program zajęć będzie wywieszony w dniu zapisu w sekretariacie.
Sekretariat czynny w godzinach 8.00 – 16.00.

Dyrekcja ZSP2