Pokaz gry w tenisa stołowego

W środę, 22 marca, w naszej szkole, w hali sportowej odbył się pokaz tenisa stołowego zorganizowany przez Akademię Tenisa Stołowego grodziskiego klubu Bogoria. Na występ zostali zaproszeniu uczniowie wielu klas.

Swoje umiejętności prezentowali nam Daniel Górak – pięciokrotny mistrz Polski, oraz Chan Kazuhiro ? wicemistrz Japonii z roku 2016, który w grodziskim klubie gra dopiero od tego sezonu. Spotkanie prowadził Tomasz Redzimski – trener klubu.

Na pokazie można było wygrać firmowy bidon ? odpowiadając prawidłowo na pytania lub mierząc się z mistrzem. Po zakończonym występie wszyscy dostaliśmy bilet na najbliższy mecz ping-ponga, zrobiliśmy wspólne zdjęcie oraz dostaliśmy plan lekcji z ?Kurakiem?- maskotką klubu Bogoria. Wyglądało na to, że z imprezy każdy wyszedł zadowolony.

Mateusz Gawroński 3a