Once Upon a Time

22 maja 2017r. na deskach sceny Grodziskiego Centrum Kultury odbył się po raz pierwszy Przegląd Małych Form Teatralnych w języku angielskim. Inicjatorem i gospodarzem tego wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim.

Występy wzbogacone o pokaz laureatów konkursu piosenki angielskiej były ucztą dla ducha i ciała. Publiczność bawiła się wspaniale w rytmie współczesnej muzyki. Dla wszystkich obecnych na tym wydarzeniu była to żywa lekcja języka angielskiego. Poziom prezentowanych przedstawień był na bardzo wysokim poziomie. Towarzyszyła im muzyka, piękna scenografia i prezentacje multimedialne w tle. Nasza szkoła zajęła w tym konkursie miejsce trzecie. Ponadto tylko nasi dwaj uczniowie Jakub Figurski i Piotr Szczepanik z klasy 6c otrzymali wyróżnienia.

Once Upon a Time