Nasi sportowcy z wizytą u Premiera Morawieckiego

W Warszawie odbyło się spotkanie Premiera z uczniami naszej szkoły.

Młodzi tenisiści mogli wczuć się w rolę Ministrów, zwiedzić niepowtarzalne miejsca w budynku Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, które znają z telewizji oraz rozegrać mecz tenisa stołowego z szefem rządu.

Podczas wizyty dzieci zwiedziły budynek oraz poznały jego historie. Miały możliwość obejrzenia najciekawszych pomieszczeń, w których zapadają ważne decyzje, przyjmowani są zagraniczni goście oraz odbywają się konferencje prasowe.

Dzieci wzięły udział w nieformalnej Radzie Ministrów. Pytali m.in. o to: Czy trudna jest praca premiera? Jaka jest ulubiona dyscyplina sportu Pana Premiera? Jak rozpoczęła się przygoda z tenisem stołowym? Czy ma jeszcze czas na uprawianie sportu? Dzieci zaprosiły także Mateusza Morawieckiego do odwiedzenia ich szkół.