Najpiękniejsze miejsca w Grodzisku Mazowieckim

Hasło Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Grodzisku Mazowieckim na rok szkolny 2017/18 brzmi – „Dwójka dla Niepodległej”. Rok szkolny został podzielony na kilka mniejszych zadań do zrealizowania przez wszystkie klasy. Ostatnim z nich jest udział w konkursie „Najpiękniejsze miejsca naszej małej ojczyzny”.

Konkurs polegał na sfotografowaniu najpiękniejszego miejsca w Grodzisku Mazowieckim. Uczniowie samodzielnie, podczas spacerów z klasą po Grodzisku Mazowieckim albo razem ze swoimi rodzinami fotografowali miejsca najładniejsze, najatrakcyjniejsze albo będące zabytkami w naszym mieście. Klasy wspólnie wybierały najlepsze zdjęcie i to jedno wysyłały do wydrukowania.
Zdjęcia nadesłanych prac ozdabiają korytarz szkolny na parterze.
Wszystkie zdjęcia można obejrzeć w poniższej galerii.

Edyta Morwińska