„Misie” świętują Dzień Przedszkolaka

,,Każdy przedszkolak dobrze wie,
Że kiedy wrzesień już kończy się,
Od najmłodszego aż po starszaka
Wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!”

20 września to ważna data dla wszystkich przedszkolaków. Tego dnia obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. To radosne święto zostało ustanowione Uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej z dnia 13 września 2013 roku, aby podkreślić znaczenie edukacji przedszkolnej. To ważny dzień dla każdego przedszkolaka, bowiem  zabawom i uśmiechom nie ma końca.

Tak też było w grupie naszych najmłodszych – Misiów. Dzieci brały udział w zawodach sportowych, śpiewały piosenki i pozowały do zdjęć ze śmiesznymi rekwizytami. A, że Nasze dzieciaki, to przedszkolaki na medal, to każdy o tym wie. Dzieci otrzymały dyplomy upamiętniające Dzień Przedszkolaka i słodkie łakocie. Z niecierpliwością czekamy już do przyszłego roku, aby znowu świętować i cieszyć się z tego dnia.

Wszystkim przedszkolakom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia.