Mecz futsalu nauczyciele kontra uczniowie

18 grudnia w ramach zadań Szkoły Promującej Zdrowie społeczność szkolna uczestniczyła w niecodziennym wydarzeniu. Na hali sportowej odbył się mecz piłki nożnej, którego bohaterami byli uczniowie i nauczyciele.
Celem tego spotkania było pokazanie, że sport i aktywność fizyczna może być świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu i jest dobra dla każdego, bez względu na wiek, płeć, wagę, wzrost, czy umiejętności. Każdy może czerpać z niej radość.
Drużynę nauczycieli stanowiło 10 pedagogów:
panie – Ania, Agnieszka, Paulina i Jola
oraz panowie – Bartek, Krystian, Michał, Paweł, Dominik i ks. Marcin.
Do drużyny uczniów zgłosiło się 25 osób :
VI a – Piotr i Jakub,
VI c – Jakub i Szymon,
VI d – Adam i Michał,
VI f – Karol, Jan i Dorian,
VII c – Jan i Mikołaj,
VIII b – Julka, Julka, Valeria, Kacper, Szymon, Szymon, Andrzej, Paweł, Jakub, Bartek, Jakub, Dawid, Bartek i Łukasz
Sędzią głównym spotkania był p. Mirek Małachwiejczyk ( OSiR ), a pomocniczym p. dyrektor Katarzyna Jezierska. Dodatkowo zaprosiliśmy pana Marka Masłowskiego ( Kierownik hali, OSiR ), który komentował nasz mecz. Nad całością czuwały panie pielęgniarki.
Mecz dostarczył wielu pozytywnych wrażeń, był pełen pięknych bramek – padło ich aż 13 w trakcie 30 minut (2 razy po 15 minut). Każda bramka była przyjmowana z ogromną radością, a publiczność kibicowała obu drużynom. Spotkanie zakończyło się wynikiem 9:4 dla kadry pedagogicznej, ale nikt nie czuł się przegranym.
Na zakończenie gracze zostali obdarowani nagrodami ufundowanymi przez Dyrekcję szkoły, oraz brawami od publiczności.
Dziękujemy:
gościom – panu Mirkowi i Markowi za oprawę meczu,
uczestnikom – nauczycielom i uczniom aktywnie biorącym udział w spotkaniu,
kibicom za gorące brawa,
Dyrekcji szkoły za możliwość zorganizowania turnieju.
Zespół ds. Promocji Zdrowia