Magiczna piana, latające bąbelki i wspólne gotowanie 5e

W przepiękny, październikowy dzień klasa 5e wybrała się do oddalonych o 7 km od Grodziska Mazowieckiego Mościsk na warsztaty kulinarno-chemiczne. Przebrani w fartuchy i ochronne nakrycia głów, w kilkuosobowych zespołach pod okiem specjalistów, przygotowaliśmy drożdżowe bułeczki, pastę jajeczną i kolorowe, owocowe szaszłyki. Następnie przenieśliśmy się do laboratorium, gdzie wykonaliśmy samodzielnie ciekawe oraz niesamowite doświadczenia. Ich efektem była magiczna piana, latające bąbelki i bańki mydlane. Potem czekały na nas dalsze atrakcje: ognisko z kiełbaskami, lody, zabawy na świeżym powietrzu, a nawet pływanie pontonem. Czas bardzo szybko nam minął i żal było opuszczać to magiczne miejsce. Serdecznie polecamy odwiedziny i warsztaty kulinarne organizowane przez EDU-GASTRO w smażalni ryb „U Stasia”.

Wychowawczynie klasy 5e