Książki? Lubię to

„Są książki, które się czyta. Są książki, które się pochłania. Są książki, które pochłaniają czytającego”.

M. Pruszkowska

… i właśnie takie „pochłaniacze” uczniowie klasy VI h zaprezentowali na ostatnich zajęciach z wychowawcą.

Jesteśmy miłośnikami czytania, więc taka lekcja to dla nas okazja do podzielenia się z grupą tymi lekturami, które najbardziej nas zajmują.

Mimo, że znamy się już od kilku lat, nadal potrafimy wzajemnie się zaskakiwać… dzięki tej lekcji odkryliśmy, że są wśród nas mistrzowie pieczenia słodkości, więc w ich życiu ważną rolę odgrywają książki kucharskie. Okazało się, że mamy wielkich fanów powieści detektywistycznych, fantastycznych, komiksów, miłośników podróży i zwierząt. Dowiedzieliśmy się również do jakich tytułów mamy wielki sentyment, a także czy czytając lubimy się śmiać, wzruszać, a może ze strachu chować pod kołdrę 😉

Anna Sępińska-Adamska z klasą VI h

książki? lubię to