Konkurs matematyczno – informatyczny InstaLogik

Ruszyła IV edycja konkursu InstaLogik!!!

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany jest w całości on-line. Każdy uczeń otrzymuje własne konto, na którym rozwiązuje zadania z dowolnego komputera (również w domu). Konkurs organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli. Partnerem konkursu jest Olimpiada Informatyczna Juniorów.

Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania.

Konkurs został podzielony na trzy etapy:

  • Etap 1, termin 1 października – 28 października 2022, godz. 20:00
  • Etap 2, termin 10 grudnia 2022, godz. 10:00 – 11:30
  • Etap 3, termin 18 marca 2023, godz. 10:00 – 11:30

Więcej informacji na stronie www.instalogik.pl

Kod nauczyciela : N3059390

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W KONKURSIE !!!

Alicja Górska