Nauczyciele i przedmioty

Elżbieta Bałagulska

wspomaganie

Edyta Barczyńska

nauczanie początkowe
terapia

Małgorzata Bereda

matematyka

Renata Bielak

matematyka
zajęcia komputerowe

Beata Ciesielczyk

matematyka
przyroda
zajęcia komputerowe

Małgorzata Deć–Kucharczyk

historia

Agnieszka Domaradzka

wspomaganie

Robert Dziekański

muzyka

Anna Fiutkowska

nauczanie początkowe

Danuta Grabowska

język polski
nauczanie początkowe

Krystian Grzyb

religia

Elżbieta Kania

terapia
wychowawca świetlicy

Grażyna Kierszniewska

nauczanie początkowe
przyroda
wychowanie do życia w rodzinie

Beata Kierzkowska

matematyka

Sławomir Kołaczek

w-f

Sławomir Księżycki

język angielski

Anna Kubańska

nauczanie początkowe

Agnieszka Lachowicz

nauczanie początkowe

Teresa Łagowska

język polski

Małgorzata Maciak

nauczanie początkowe
technika

Sylwia Maciak

nauczanie początkowe

Piotr Makijenko

zajęcia komputerowe

Monika Makowska

wychowawca świetlicy

Joanna Malinowska

język angielski

Danuta Marcinik

wspomaganie

Marta Marek

język polski

Anita Mariańska

nauczanie początkowe

Katarzyna Michalak

przyroda
terapia

Edyta Mroczka

język angielski
wychowawca świetlicy

Bartłomiej Nowacki

wychowawca świetlicy

Beata Nowak-Jakoniuk

wspomaganie

Barbara Nowakowska

język angielski

Katarzyna Orszulak

religia

Małgorzata Parol

terapia

Tomasz Pierc

w-f

Monika Piotrowska

terapia
wychowawca świetlicy

Zenona Podlaska

matematyka

Ewa Pokrop-Krupa

nauczanie początkowe
terapia

Danuta Pokropek

nauczanie początkowe

Łukasz Pytlakowski

religia

Jacek Przybysz

zajęcia komputerowe

Daria Rafalska

wspomaganie

Krystyna Romaszewska

nauczanie początkowe
wspomaganie

Anna Rybak

język polski

Małgorzata Sadowska

przyroda

Anna Sępińska

wspomaganie

Irena Siewierska

w-f

Agnieszka Sinfield

terapia
wychowawca świetlicy

Dominik Skała

wychowawca świetlicy

Agata Stępniewska

język angielski

Monika Suchecka

plastyka
technika

Jolanta Surała

religia

Anna Szmaus

w-f

Grzegorz Szoka

w-f

Dominika Szymaniak

nauczanie początkowe

Sylwia Tameczka

nauczanie początkowe

Ilona Urbańska

nauczanie początkowe
wychowawca świetlicy

Beata Wesołowska

język angielski

Teresa Witkowska

nauczanie początkowe
terapia

Agnieszka Włoczkowska

wspomaganie

Wiesława Wyczółkowska

nauczanie początkowe

Małgorzata Zagajewska

nauczanie początkowe

Katarzyna Zduńczyk

nauczanie początkowe

Magdalena Żurowska

nauczanie początkowe

Marta Kopeć

zerówka

Sylwia Perzyńska

zerówka

Elżbieta Karolak

pedagog szkolny

Katarzyna Biernat

psycholog szkolny

Elżbieta Milczarek

socjoterapia

Beata Burna

pielęgniarka szkolna

Marzena Ziomkowska

pielęgniarka szkolna

Beata Jacyniuk

logopeda

Teresa Zembrzycka

bibliotekarka szkolna

Edyta Morwińska

bibliotekarka szkolna

Agnieszka Czwartkowska-Molas

sekretariat