Dzień życzliwości i pozdrowień

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU ZAPRASZA DO WSPÓLNEJ ZABAWY I OKAZYWANIA SOBIE ŻYCZLIWOŚCI I POZDRAWIANIA SIĘ.

21 listopada obchodzony jest jako Światowy dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Oryginalna nazwa święta brzmi Hallo World Day i symbolizuje cel tego dnia, czyli mówienie hallo (cześć) do przynajmniej dziesięciu osób dziennie.

W Polsce, tego dnia obchodzony jest  Dzień Życzliwości.

W szkole będą zorganizowane następujące aktywności :

– w dniu 22 listopada, w poniedziałek, w drzwiach szkoły i przedszkola, uczniów będą witać „Witacze” , przekazując pozdrowienia,

Przez tydzień, na ścianach będą wisiały pozdrowienia,

– „Kartka z pozdrowieniami”

Na parterze, na końcu korytarza, będzie można narysować pocztówkę z pozdrowieniami, zaadresować imieniem i klasą i pozostawić ją na tablicy.

-„Ramka do selfie”

Na parterze, na końcu korytarza będzie duża ramka do zrobienia zdjęcia z  pozdrowieniami.