DZIEŃ OTWARTY, ZEBRANIA – MAJ 2019

DZIEŃ OTWARTY I ZEBRANIA DLA  RODZICÓW – 15 – 16 MAJA 2019   (w rozwinięciu wiadomości przydział sal, data i godzina )

15.05 g. 17:15 16.05 g. 17:15
SALA KLASA WYCHOWAWCA   SALA KLASA WYCHOWAWCA
33 8a p. Sadowska 33 4d p. Piotrowska
102 6f p. Łagowska 102
103 8c p. Deć – Kucharczyk 103 4f p. Starus
104 8b p. Wesołowska 104 8e p. Rybak
108 6a p. Dziekański 18:30 108
129 7b p. Bielak 109 5e p. Maciak M
111 111
117 4a p. Stępniewska
226 7d p. Księżycki 121 8d p. Suchecka
127 5g p. Grabowska 127 7c p. Marek
109 6b p. Kierzkowska 129 5c p. Pierc
131 5b p. Solanikow 131 6e p. Bereda
201 3b p. S. Maciak 28.05 (wtorek) 201 4i p. Nowak – Jakoniuk 17:00 – 18:00
204 4c p. Kowalczyk 204 4e p. Sadowska K
207 7a  p. Malinowska
220 4b p. Wieczorek 209 3bg p. Wykrętowicz
218 6c p. Ciesielczyk 218 6d p. Michalak
219
220 220 4h p. Tycińska
224 3cg p. Dominiak 224 4g p. Żurecka
226 226 3dg p. Dobrowolska
P1 2c p. Witkowska P1
P2 1a p. Zduńczyk P2 1b p. Barczyńska
P3 1d p. Romaszewska 29.05
228 1e p.Fiutkowska 28.05 228 1f p.Kubańska 30.05
203 2d p. Sobaniec 203 2a p. Kierszniewska
202 2f p.Górecka 18:00 202 2e p. Lachowicz
101 3c p. Urbańska 28.05 godz. 17:00 101 3a p. Zagajewska 30.05
P3 1c p. Pokrop-Krupa

 

DZIEŃ OTWARTY MAJ 2019 Godz. 17.00 – 19.00

L.p. Nazwisko i imię 15.05.2019 16.05.2019 Sala
1.     1 Bałagulska Elżbieta

 

+ biblioteka
2.     2 Barczyńska Edyta  + P2
3.     3 Bereda Małgorzata + 131
4.     4 Bielak Renata + 129
5.     5 Bielska Iwona wycieczka wycieczka
6.     6 Bochen-Kułakowska Katarzyna wycieczka wycieczka
7.     8 Cendrowicz Remigiusz + p. nauczycielski
8.     9 Chęcmanowska Iwona + 207
9.     10 Ciesielczyk Beata + 218
10.  11 Czajkowski Krystian + pokój n. wf
11.  12 Deć-Kucharczyk Małgorzata + 103
12.  13 Dobrowolska Edyta + 226
13.  14 Domaradzka Agnieszka + p. nauczycielski
14.  15 Dominiak Kamila + 224
15.  16 Dróżdż Iwona + 209
16.  17 Dziekański Robert + 108
17.  18 Falkowska Teresa + 120
18.  19 Fiutkowska Anna 28.05.2019 godz.17:00 228
19. Gajek Agnieszka 30.05 101
20.  20 Gnatowska Maria + pokój n. wf
21.  21 Gołębiewski Bartłomiej + pokój n. wf
22.  22 Górecka Nina + 202
23.  23 Grabowska Danuta + 127
24.  24 Grabowski Marcin + p. nauczycielski
25.  25 Grzyb Krystian + p. nauczycielski
26.  26 Iżycka Monika nieobecna nieobecna
27.  27 Jabłońska Joanna + 225
28.  28 Jacyniuk Beata 16:30–18:30 16:30–18:30 p.  logopedy
29.  29 Jarzyna Maria wycieczka wycieczka
30.  30 Jezierska Katarzyna

 

+ sekretariat
31. Karaszewska Monika

 

+ 117
32.  31 Karolak Elżbieta + pokój pedagoga
33.  32 Kierszniewska Grażyna + 203
34.  33 Kierzkowska Beata 17:10 109
35.  34 Kilańska Katarzyna + 221
36.  35 Kobierska Krystyna
37.  36 Kołaczek Sławomir + pokój n. wf
38.  37 Kowalczyk Adrian + 204
39. Kozłowska Agnieszka + 201
40.  38 Księżycki Sławomir + 226
41.  39 Kubańska Anna 30.05 228
42.  40 Lachowicz Agnieszka + 202
43.  41 Łagowska Teresa + 102
44.  42 Maciak Małgorzata + 109
45.  43 Maciak Sylwia 28.05.2019 201
46.  44 Makijenko Piotr 18:15 p. nauczycielski
47.  45 Malinowska Joanna + 207
48.  46 Marcinik Danuta + p. nauczycielski
49.  47 Marek Marta + 127
50.  48 Michalak Katarzyna + 218
51.  49 Michalska Żaneta + 219
52.  50 Milczarek Elżbieta + p.socjoterapeuty
53.  51 Misztal Paulina + p. nauczycielski
54. Violetta Modzelewska + 227
55.  52 Mroczka Edyta + pokój n. wf
56.  53 Nowak Joanna + 101
57.  54 Nowak-Jakoniuk Beata 18:00-19:00 201
58.  55 Nowakowska Barbara + p. nauczycielski
59.  56 Orszulak Katarzyna + 132
60.  58 Pierc Tomasz + pokój n. wf
61.  59 Piotrowska Monika + 33
62.  60 Pokrop-Krupa Ewa + P3
63.  61 Przybysz Jacek + p. nauczycielski
64.  62 Pytlakowski Łukasz + p. nauczycielski
65.  63 Rafalska Daria 28.05.2019 201
66.  64 Romaszewska Krystyna 29.05.2019 P3
67.  65 Rybak Adriana + p. nauczycielski
68.  66 Rybak Anna + 104
69.  67 Sadowska Katarzyna + 204
70.  68 Sadowska Małgorzata + sekretariat
71.  69 Sępińska Anna + biblioteka
72.  70 Siewierska Irena + pokój n. wf
73.  71 Sobaniec Iwona + 203
74.  72 Solanikow Ewa + 131
75.  73 Starus Michał + pokój n. wf
76.  74 Stępniewska Agata + 117
77.  76 Suchecka Monika + 121
78.  77 Surała Jolanta + p. nauczycielski
79.  78 Szachnowski Jacek + pokój n. wf
80.  79 Szeliński Paweł + pokój n. wf
81.  80 Szmaus Anna + 3
82.  81 Tycińska Beata + 220
83.  82 Urbańska Ilona 28.05 101
84.  83 Wesołowska Beata + 104
85.  84 Wieczorek Katarzyna + 220
86.  85 Wiewiur Paula + pokój n. wf
87.  86 Witkowska Teresa + P1
88.  87 Włoczkowska Agnieszka + 104
89.  88 Wyczółkowska Wiesława P1
90.  89 Wykrętowicz Irmina + 209
91.  90 Zagajewska Małgorzata 30.05 101
92.  91 Zduńczyk Katarzyna + P2
93.  92 Zyskowska Adela wycieczka wycieczka 220
94.  93 Żurecka Jolanta + 224
95.  94 Żurowska Magdalena + p. nauczycielski