Dzień otwarty

Zapraszamy na dzień otwarty w dniach 20 i 21 października 2021

KLASA IMIĘ I NAZWISKO

 

ŚRODA

20.10

CZWARTEK

21.10

 

SALA
1a Mariola Tępińska 16:00-17:30 22
1b Edyta Barczyńska 16.30-18.30 12
1c Anna Fiutkowska 16.30-18.30 21
1d Justyna Preneta 16:30-18:30 20
1e Krystyna Romaszewska 16.30-18.30 20
1f Anna Kubańska 16.00 – 19.00 21
2a Grażyna Kierszniewska 16.30- 18.30 31
2b Teresa Witkowska 16.30 – 18.30 32
2c Iwona Sobaniec 16.30-18.30 30
2d Justyna Donica 17.00-19.00 30
2e Nina Górecka 16.30-18.30 31
2f Wiesława Wyczółkowska 16.30-18.30 32
3a Dominika Szymaniak Dzień otwarty odbędzie się
w późniejszym terminie
3b Małgorzata Zagajewska 16.30 – 18.30 10
3c Ilona Urbańska Dzień otwarty odbędzie się 28.10

16.00-18.00

10
3d Sylwia Maciak 17.10-19.00 11
3e Daria Rafalska 16.30-18.30 11
4a Beata Kierzkowska 17.00-19.00 129
4b Małgorzata Bereda 17.00 – 19.00 131
4c Ewa Pokrop-Krupa 16:30-18:30 219
4d Paula Wiewiur 17.00-18.30 Pokój nauczycieli wf
4e Beata Ciesielczyk Dzień otwarty odbędzie się
w późniejszym terminie
4f Agata Stępniewska 17.00 – 19.00 131
5a Sławomir Księżycki 17.00-18.30 132
5b Agnieszka Kucińska 16.00-18.00 204
5c Paweł Szeliński 18.30-19.30 Pokój nauczycieli wf
5d Irmina Wykrętowicz 17.00-18.30 203
5e Joanna Malinowska 17.00-19.00 202
5f Marta Marek 17.00–18.30 127
6a Anna Rybak 17.00-18.30 104
6b Beata Wesołowska 17.00-19.00 228
6c Małgorzata Deć-Kucharczyk Dzień otwarty odbędzie się
w późniejszym terminie
7a Iwona Chęcmanowska 17.00 -18.30 207
7b Katarzyna Wieczorek 17:00 -19:00 226
7c Jolanta Surała 17.00 -19.00 102
7d Monika Piotrowska 16.20 – 17.30 102
7e Katarzyna Sadowska 16.30 – 18.30 204
7f Michał Starus 17.00- 18.30 Pokój nauczycieli  wf
7g Jolanta Żurecka 17.00- 19.00 209
7h Anna Sepińska- Adamska 16.30 – 18.30 101
7i Adrianna Rybak 17.00- 19.00 224
8a Alicja Górska 17.00-18.30 224
8b Kamila Dominiak 16.00 – 18.00 225
8c Tomasz Pierc 18.30-20.00 Pokój WF
8d Iwona Bielska 17.00 – 18.30 203
8e Małgorzata Maciak 17.00 – 19.00 117
8f Adela Zyskowska 17.00- 18.30 226
8g Danuta Grabowska 16.30-19.00 128
Katarzyna Jezierska 17:00-18:30 Pokój WF
Inka Siewierska 17.00-18.30 Pokój wf
Edyta Mroczka 18.00-19.00 Pokój nauczycielski
Edyta Dobrowolska 17.30- 19.00 Pokój  w-f
Sławomir Kołaczek 17.30-19.00 Pokój WF
Jacek Szachnowski 17.30-19.00 Pokój wf
Bartłomiej Gołębiewski 17.30-19.00 Pokój wf
Krystian Czajkowski 16.30 – 18.00 Pokój WF
Grzegorz Turek 17.30-19.30 207
Żaneta Michalska 17.30-18.30 218
Katarzyna Michalak  16:30-18:30 220
Przemysław Piłatowicz 17:00-18:30 Pokój nauczycielski
Ewa Solanikow 17.00- 18.30 229
Monika Iżycka 17.30-19.00 104
Maria Podlecka 17.00- 18.30 225
Katarzyna Kilańska 16.45-17.45
Adrian Kowlaczyk Dzień otwarty odbędzie się
w późniejszym terminie
Babrbara Nowakowska 17.00 – 19.00 Pokój nauczycielski
Joanna Nowak 16.15 – 18.15 229
Joanna Jabłońska 17.30- 19.00 101
Paweł Zaleski 17.15-18.30 117
Renata Bielak 17.00-19.00 109
Monika Suchecka 16.00-18.00 121
Robert Dziekański 16.30-18.00 108
Regimiusz Cendrowicz 16.00-18.00 108
Ks Mariusz Miodek 16.00- 17.00 sala3
Ks Sebastian Zygmunt 16.00- 17.00 sala3
Teresa Falkowska 16.30-18.30 Pokój nauczycielski
Katarzyna Orszulak 16.15- 17.30 Pokój nauczycielski
Łukasz Pytlakowski 16.15 – 17.15 Pokój nauczycielski
Beata Jacyniuk

 

 16.00- 18.00  pokój logopedy
Agnieszka Włoczkowska 17.00-19.00 120