Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca 2017 roku odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. Grupy były podzielone klasowo i wiekowo. O godzinie 9.50 zabawę miały młodsze dzieci, a my ? o godz. 11.50.

Wszystko zaczęło się od oficjalnego rozpoczęcia Szkolnej Olimpiady Sportowej. Na otwarciu był pokaz piłki ulicznej zaprezentowany przez Damiana Gawrycha. Pokaz był bardzo ciekawy i energiczny. Pogoda wprawiła nas w świetny humor, a także wyostrzyła apetyt na przygotowane dla nas pieczone kiełbaski. Na boisku były ciekawe atrakcje sportowo-artystyczne. Bardzo podobała nam się strzelnica, twister, tenis, piłka nożna, wyścigi, tor przeszkód. Muzyką profesjonalnie zajmowali się pan Łukasz Pytlakowski i pan Robert Dziekański. Dodatkową atrakcją były dołączone do obiadu bardzo smaczne lody. Niektóre klasy dostawały niespodzianki ufundowane przez rodziców.

Mile spędziliśmy czas na festynie. Z tego powodu chcieliśmy, aby takie święta były częściej.
Alicja Morwińska 4d i Aleksandra Kirkowska 4a

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy zorganizowali zabawy dla dzieci. Bez Was ten dzień nie byłby taki wspaniały.
Dyrekcja i nauczyciele SP2