Matematyka na święta

JUŻ NIEDŁUGO KOLEJNA EDYCJA 🙂

Drodzy Uczniowie klas 4-6,

zapraszam do wspólnego odliczania do Świątz MATEMATYCZNYM KALENDARZEM ADWENTOWYM!

Matematyka jest wszędzie. Wypatrzmy matematykę podczas świąt. A raczej tuż przed świętami 🙂

Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy. Przed nami grudzień – miesiąc przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Czas oczekiwania umilają nam kalendarze adwentowe, słodkie akcenty grudniowych dni. Ja zapraszam Was do matematycznego kalendarza adwentowego…

Każdego dnia będę zamieszczać jedno zadanie. Znajdziecie je na tablicy ogłoszeń na pierwszym piętrze pod salą 104 oraz poniżej 🙂 . Codziennie pojawi się nowa bombka z zadaniem, aby przejść do jego treści, wystarczy kliknąć w numerek na bombce.

Każde zadanie rozwiązujecie na osobnej kartce. Pamiętajcie, by znalazły się na niej: imię i nazwisko, klasa, numer zadania oraz rozwiązanie. Oczywiście mile widziane będą też elementy świąteczno-matematyczne.

Swoje odpowiedzi wrzucacie do pudełka znajdującego na stoliku koło biblioteki szkolnej, a w przypadku nieobecności w szkole prześlijcie na adres : alicja.gorska@sp2grodzisk.pl

Dla każdego uczestnika mała nagroda!

Niech magia Świąt Bożego Narodzenia trwa!

Alicja Górska